Ну що, друзі, настав час збирати каміння. Більше всього на світі ми любимо бути в дорозі або планувати нову поїздку, втім починається період спокою. Багато років ми заохочували і надихали українців відкривати нові горизонти та подорожувати світом вигідно. Але зараз просимо вас залишитися вдома.

З проханням відкласти навіть поїздки Україною (!) вчора звернувся Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Кордони наші та багатьох інших країн закриті. І навіть якщо ви плануєте поїздку в якусь екзотичну, поки що відкриту країну, відмініть її – заради вашого здоров’я (також нервової системи) і поки не пізно.

Ситуація змінюється надзвичайно швидко: поки що відкриті кордони та отримана віза ще не означають, що все так і залишиться навіть протягом наступних кількох годин.

Ми зі свого боку призупиняємо писати про дешеві квитки і акційні тури будь-куди, але не прощаємося. Деколи розважатимемо вас красивими текстами про мандри та цікавими інтерв’ю. Ми щиро співчуваємо всім, хто застряг закордоном і не може дістатися додому! Самі пережили схоже ще під час першої “азійської” хвилі коронавірусу.

Читайте також  Як стати капітаном та ходити на яхті

Нагадаємо, що українці можуть зареєструватися у створеній МЗС України електронній системі ДРУГ. Це допоможе координувати повернення, а посольствами та консульствами України — підтримувати з ними зв’язок.

От телефон гарячої лінії МЗС: +38 (044) 238-16-57 та список контактів усіх посольств та консульств України у світі: https://mfa.gov.ua/diplomatichni-ustanovi/inozemni-diplomatichni-ustanovi-v-ukrayini

Також рекомендуємо доєднуватись до тематичних телеграм-чатів, створених українськими мандрівниками, для координації дій по поверненню в Україну із різних країн світу:

Прикро, що плани зруйновані, а гроші втрачені, втім:

 • “а за вікном майже весна”!
 • ви вдома і нарешті можна зробити ті справи з довгого списку під назвою “Коли буде час” та перечитати новинки;
 • можна насолодитися часом, проведеним із рідними/в спокої/за улюбленим хобі;
 • вивчити щось нове по інтернету. Як щодо курсів англійської?

Мийте руки, цінуйте, що є, ну і підписуйтесь на наш-телеграм канал «Криза-2020» – тільки факти без маніпуляцій та фейків.

Бажаємо всім міцного здоров’я, бадьорого настрою та говоримо “Все буде добре!”

Ваш Lowcost.Ua

Завантажити більше пов'язаних статтей

2 коментарі

 1. Владимир Федоренко

  16 Березня, 2020 в 9:50 am

  Спасибо! Будьте здоровы!

  Відповісти

 2. Oksana Kovtoniuk

  18 Березня, 2020 в 6:49 pm

  Достойно! Дуже достойно! Дякую за рішення!

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

НБУ рекомендує купувати Зелену карту при подорожі закордон на автомобілі

Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кор…