З 1 травня 2023 року авіакомпанія Finnair замінює літаки на автобуси у двох внутрішніх сполученнях з Гельсінкі до Турку та Тампере. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії. Нагадаємо, що авіакомпанія Finnair пропонувала громадянам України авіаквитки зі знижкою до 95%!

Таке рішення пояснюють економічними з огляду на економічні та екологічні фактори. Завантаження таких рейсів низьке, а викиди CO2 на пасажира є більшою ніж на інших коротких маршрутах авіакомпанії.

💡 Раніше ми повідомляли про рішення KLM перевести авіарейси між Амстердамом та Брюсселем на швидкісні потяги. А МАУ у 2019 році замінила літак на Aircraft Bus на рейсі Вінниця – Київ.

«Рейси до Тампере та Турку дуже короткі, а відносно низька кількість пасажирів – приблизно 35 відсотків коефіцієнта завантаження – на цих маршрутах спричиняє вищі викиди CO2 на пасажира, ніж на багатьох інших коротких маршрутах у нашій мережі. Автомобільний чи залізничний транспорт є більш правильним варіантом для сполучення між аеропортом Гельсінкі та цими містами. Ми розуміємо, що це рішення розчаровує клієнтів, які користувалися рейсами, і вибачаємось за незручності, які їм завдаємо. Однак ми повинні враховувати економічні та екологічні міркування», – повідомила віце-президент з розвитку мережі Пертту Йолма

Зазначені авіарейси є найкоротшими у маршрутній карті авіакомпанії, і політ на турбогвинтових літаках ATR-72 тривав трохи менше 30 хвилин. Подорож автобусом займатиме 2 години.

Протягом літнього сезону 2023 року авіакомпанія здійснюватиме чотири автобусні рейси на день між Турку та аеропортом Гельсінкі та чотири автобусні рейси на день між Тампере та аеропортом Гельсінкі. В авіакомпанії гарантують стикування у разі затримки автобуса чи авірейсу. Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії.

2023 04 06 132103
Приклад бронювання квитків на автобус Finnair

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…