Влада Грузії вирішала продовжити обмеження на регулярні міжнародні авіаперевезення до 30 вересня 2020 року. Про це повідомляється на сайті Агентства цивільної авіації Грузії.

Заборона на польоти поширюється на усі регулярні рейси за виключенням наступних напрямків із Тбілісі: Париж, Мюнхен та Рига. Також заборона не поширюється на евакуаційні, вантажні, урядові та медичні рейси.

Зазначимо, що низка авіакомпаній, у тому числі SkyUp Airlines, продовжують виконувати чартерні рейси, які погоджуються з грузинським урядом. SkyUp Airlines надано дозвіл на виконання рейсів із Києва в Тбілісі 23 та 31 серпня.

Читайте також  Грузія: куди їхати, що дивитись. Цікаві місця та поради!

На сайті грузинського авіаційного відомства також повідомляється, що рішення про поновлення/відновлення інших регулярних рейсів буде прийматися на основі епідеміологічної ситуації в Грузії та в усьому світі.

Регулярне міжнародне авіасполучення Грузія припинила в березні. Відновлення анонсували на 1 липня, проте через складну епідеміологічну ситуацію спочатку відклали до 1 серпня, потім до 31 серпня, а тепер продовжили ще на місяць.

Станом на 14 серпня Грузія перебувє в “зеленій зоні” МОЗ України. Проте, в’їзд для громадян України в цю країну закритий, за винятком:

  • з 08.07.2020 дозволено в’їзд громадян України у справах бізнесу на запрошення грузинських компаній. Заява на отримання дозволу на в’їзд подається на урядовому сайті
  • іноземець, що в’їжджає в Грузію, повинен буде за власний рахунок відбути 14-денний обов’язковий карантин чи проходити кожні 72 години ПЛР-тестування на COVID-19
  • представників дипломатичних представництв та міжнародних організацій, акредитованих у Грузії, та членів їхніх сімей
  • якщо один з членів сім’ї є громадянином Грузії (подружжя, неповнолітня дитина чи батько/матір) за умови надання відповідних підтверджуючих документів
  • членів гуманітарних місій (лікарів, волонтерів), якщо такі місії є необхідними
  • осіб, яким Грузія надали статус особи без громадянства
  • осіб, які мають нейтральні проїзні документи (видаються урядом Грузії для мешканців тимчасово окупованих територій Грузії)
  • осіб, які мають статус біженця в Грузії
  • членів офіційних делегацій за попереднім погодженням в кожному конкретному випадку
  • водіїв вантажних автомобілів, потягів, залучених у перевезення товарів та послуг, та екіпажі літаків

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Авіакомпанія МАУ відновлює польоти до Баку

Авіакомпанія МАУ отримала дозвіл на здійснення рейсів від влади Азербайджану і з 13 березн…