Уряд Угорщини прийняв рішення щодо зменшення терміну дії сертифікатів вакцинації до 6 місяців, сертифікати громадян, що отримали бустерну дозу щеплення вважатимуться безстроковими. Нові правила діятимуть з 15 лютого.

Таке рішення прийняте у зв’язку із поширенням нового штаму вірусу COVID-19 та рішенням Ради ЄС щодо зменшення терміну дії сертифікатів вакцинації до 9 місяців.

Нагадаємо, що Угорщина відкрила свої кордони для громадян України з серпня 2021 року і наразі наші співвітчизники можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням COVID-19. Обмеження діють на пасажирів, які подорожують авіаційним транспортом.

Туристи, які подорожують до Угорщини літаком зобов’язані мати один з наступних документів:

  • негативний результат ПЛР-тестування отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду ( ❗ негативний тест на антиген не приймається)
  • сертифікат про повну вакцинацію, який дійсний протягом 6 місяців з моменту отримання другої дози вакцини. У випадку отримання третього щеплення – сертифікат вважається безстроковим
    • разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років
  • після прибуття в Угорщину необхідності вчинення додаткових ПЛР-тестів немає.

Для транзитного проїзду країною представники угорської прикордонної поліції можуть додатково вимагати документи, що підтверджують право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, результати тестів на вірус тощо).

Скористайтеся посиланнями нижче для пошуку дешевих квитків в Угорщину:

❗ Важливо! Умови в’їзду в Угорщину можуть змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Автор фото – I Do Nothing But Love

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…