Уряд Італії прийняв рішення про відкриття своїх кордонів для мешканців країни та громадян Європейського союзу з 3 червня 2020 року! Про це повідомляє BBC.

Отож, з червня громадяни ЄС зможуть безперешкодно потрапити на територію Італії, а також незалежних держав Сан-Марино та Ватикан! Італійське видання Daily La Repubblica та інформаційне агентство Adnkronos посилаючись на урядові джерела повідомляють, що людям, які подорожуватимуть до Італії з червня не доведеться проходити 14-ти денний карантин (самоізоляцію)!

“Ми не проведемо літо на балконі, і краса Італії не залишиться на карантині”, – заявив прем’єр-міністр Джузеппе Конте.

Нагадаємо, що Італія стала першою європейською країною, яка стикнулася з серйозним спалахом коронаіврусу – з березня в країні померло понад 30 тисяч людей. На тлі пандемії коронавірусу в’їзд до Італії та подорож між регіонами був можливий лише у виняткових випадках, проте, вже з 18 травня буде знято заборону на подорожі між регіонами країни, а також відкриються деякі магазини та ресторани (з обовязковим дотриманням соціального дистанціювання). Зауважимо, що регіональні органи влади зможуть обмежити рух у певних районах у випадку нового спалаху інфекцій.

Читайте також  Залізничні квитки у Європі від €4.9! Розпродажі у Trenitalia, Deutsche Bahn, Flixtrain та .italo!

COVID-19 спустошив італійську економіку, а найбільше постраждав туризм. На тлі тотального локадуну, який застосовуються з 10 березня, туристичні центри залишаються безлюдними. Тому влада Італії намагається знайти шляхи для того, щоб хоч трішки врятувати літній сезон.

Автор фото –  Eugene Zhyvchik

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

RegioJet пропонує єдиний квиток до Праги з Харкова, Полтави, Дніпра та Запоріжжя!

Чеська транспортна компанія RegioJet розширила свою пропозицію єдиного квитка з України до…