Якщо позитивна тенденція зменшення кількості захворювань на COVID-19 збережеться то Польща відкриє свої кордони після 15 червня! Про це повідомила Віце-прем’єр міністр Польщі Міністр підприємництва та технологій Ядвіга Емілевич у відповідь на запитання глядачів в програмі “Все про коронавірус”.

Ядвіга Емілевич повідомила, що з 15 червня багато європейських країн планують відкрити кордони, але усе залежить від перебігу епідемії. Вона з великою обережністю припускає, що Польща може відкрити свої кордони після зазначеної дати.

На запитання, чи можна відкрити кордони лише з певними країнами та створити туристичну зону з деякими сусідами країнами, польська чиновниця повідомила, що зараз ведуться міжурядові переговори. Якщо країни, що межують з Польщею, мають контрольовану епідемічну ситуацію, застосовують аналогічні європейським стандарти безпеки та гігієни, а також готові відкрити кордони для громадян Польщі, то польський уряд готовий застосовувати принципи партнерства. Зазначимо, що наразі не відомо чи Україна підпадає під ці критерії Уряду Польщі.

Читайте також  Індія вирішила відкласти відновлення міжнародних рейсів через Omicron

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про відкриття Італією кордонів для громадян ЄС з 3 червня.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Wizz Air планує працевлаштувати понад 100 українців в Польщі

Угорський лоукостер Wizz Air запрошує українців на заходи з рекрутменту членів екіпажу у П…