Професія доглядача маяка вважається однією із найромантичніших у світі. А після того, як мережу облетіло фото маяка La Jument під час шторму, ще й найбільш небезпечною.

Світлину зробив французський фотограф Жан Гішар, який фотографував шторм 21 грудня 1989 року із вертольоту. На фото видно, як доглядач маяка виходить з укриття назовні прямо під час того, як величезна хвиля накриває будівлю.

Після публікації, світлину обговорювали в мережі інтернет і навіть придумали легенду, нібито сміливий доглядач маяка Теодор Малгорн вийшов покурити під час страшного шторму.

Насправді ж, Малгорн почув шум вертольоту та, подумавши, що прибули рятувальники, вийшов назовні. Чоловік мало не загинув, проте вчасно встиг сховатись за сталевими дверима входу в маяк.

Маяк Маре La Jument знаходиться в Атлантичному океані недалеко від узбережжя Франції. Саме тут впродовж десятків років траплялись найстрашніші корабельні катастрофи.

Читайте також  Найнеймовірніші аеропорти світу!

Через це в цьому місці знаходиться більше третини французьких маяків, найпопулярнішим з яких є саме La Jument.

Маяк збудований на скелі із монолітного бетону та має потрійний захист від шторму. Доглядачі жили тут постійно, слідкували за вогнем та спостерігали за 30-метровими хвилями.

Так маяк виглядає всередині.

Сьогодні сучасна техніка робить присутність доглядача на маяку непотрібним. А раніше їх змінювали за допомогою вертольотів.

Останні вражаючі фото та відео Маре La Jument зняті взимку 2016 року. У похмурий день хвилі огортають маяк так, що він здається якимось фантастичним форпостом на краю цивілізації.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Найкрутіші українські дослідники та мандрівники минулого

Якими ж крутими вони були! І як мало про них і досі знають! Українці здійснювали довколосв…