Цю новину варто було очікувати одразу після звістки про придбання 100% акцій австрійської авіакомпанії Lauda ірландською бюджетною авіакомпанією Ryanair. Отож, лоукостер Lauda, який з 1 лютого літає з Києва у Відень, найближчим часом змінить правила перевезення багажу та ручної поклажі, які відтепер майже ідентичні правилам Ryanair, – повідомляє lowcost.ua.

Нові правила актуальні для авіаквитків придбаних після 21 лютого на рейси з 31 березня 2019 року!

Отож, на усі квитки придбані до 21 лютого включно діють старі правила, для квитків придбаних після 21 лютого на польоти до 31 березня діють старі правила, а на квитки заброньовані після 21 лютого на рейси після 31 березня діють нові правила!

Усі пасажири, які бронювали квитки до 21 лютого включно бачили наступне повідомлення – If you bring a 2nd bag to the gate, it will be put in the aircraft hold for free (Якщо принесете до гейту 2 сумки, вони безкоштовно полетять в багажному відсіці літака). А малий реєстрований багаж 10 кілограм був недоступний.

Старі(перехідні) правила Lauda:

Виключення з правил Laudamotion

Відтепер при бронюванні квитків на сайті Lauda з’являється наступне повідомлення:

Усі клієнти можуть безкоштовно взяти на борт літака тільки маленьку сумку розміром 40x20x25 см. Якщо ви бажаєте взяти з собою додаткову одиницю багажу/ручної поклажі ви можете купити опцію Priority & 2 Cabin Bags та пронести 2 одиниці ручної поклажі на борт або придбати малий зареєстрований багаж вагою 10 кг та здати його на стійці реєстрації. Якщо ваш політ до 31 березня то ви можете взяти одну маленьку ручну поклажу та велику ручну поклажу вагою 10 кілограм, яку доведеться здати в багажне відділення літака.

Також при бронюванні найдешевшого тарифу вказується, що вам доведеться заплатити 25€, якщо ви прийдете до гейту з двома сумками.

All customers are entitled to bring one small bag on board (40x20x25cm) free of charge. If you wish to bring additional cabin bags you can either purchase Priority & 2 Cabin Bags and bring both bags on boar with you OR add a 10kg Check-in Bag and drop it off at the check-in desk before going through security. If you are purchasing a Lauda flight for travel pre March 31st please note that you can bring a small bag and a 10kg bag which you can drop off at the boarding gate free of charge. 

Нові правила Lauda:

Нові правила Laudamotion

Що зміниться

Отож, безкоштовно на борт літака Lauda можна буде взяти тільки невелику сумку 40x20x25 см вагою до 10 кілограм (невеликий рюкзак, жіноча/чоловіча сумочка, сумка з ноутбуком), розмір якої дозволить розмістити її під сидінням перед вами.

Дві одиниці ручної поклажі (велика 55x40x20 см вагою до 10 кг та маленька 40x20x25 см) в салон літака зможуть взяти лише ті пасажири, які придбають опцію пріоритетної посадки (Priority & 2 Cabin Bags). Нагадаємо, що опція пріоритетної посадки окрім двох одиниць ручної поклажі передбачає окрему “пріоритетну” чергу та швидшу доставку до літака.

Вартість опції Priority & 2 Cabin Bags платна (6€ – 10€) та залежить від завантаженості рейсу, а також від того коли ви її купуєте  – під час або після бронювання квитків.

Також за 10€ – 12€ можна докупити малий реєстрований багаж вагою 10 кілограм, який потрібно буде здати в багажне відділення літака перед посадкою або на стійці реєстрації. Вартість цієї послуги залежить від завантаженості рейсу та попиту на саму послугу.

Вартість реєстрованого багажу вагою 20 кілограм також залежить від того, коли ви купуєте цю опцію.

Тарифи Lauda за багаж та пріоритетну посадку:

Тип багажу Ціна при бронюванні квитків Ціна після бронювання квитків
Маленька ручна поклажа безкоштовно безкоштовно
Пріоритетна посадка та дві ручні поклажі 6€ – 10€ 6€ – 10€
Малий реєстрований багаж (10 кг) 10€ – 12€  10€ – 12€
Великий реєстрований багаж (20 кг) 25€ 40€

Посилання по темі:

Чи вплинуть нові правила на бронювання зроблені до 21 лютого

Власники квитків Lauda Motion на будь-які дати, придбаних до 21 лютого, літають по старим правилам авіакомпанії, тобто зможуть взяти з собою в подорож 2 одиниці ручної поклажі. Після 21 лютого попередження при бронюванні найдешевших квитків If you bring a 2nd bag to the gate, it will be put in the aircraft hold for free повинно зникнути.

Як було раніше

Нагадаємо, що до нововведень правила перевезення багажу в літаках австрійської авіакомпанії були такі ж, як і старі правила у Ryanair, тобто можна було брати дві одиниці ручної поклажі:

  • велика (55х40х20 см, 10 кг), яку при високій завантаженості рейсу доводилося задавати у багажний відсік перед гейтом або біля літака якщо ви не придбали опцію пріоритетної посадки,
  • маленька (35х20х20 см, без обмеження ваги), яку можна було безкоштовно брати з собою в салон літака

Старі тарифи Lauda:

Старі тарифи Laudamotion

Нові тарифи Laudamotion (One small cabin bag в базовому тарифі):

Нові тарифи Laudamotion (small bag)

Читайте також  Ryanair придбала авіакомпанію LaudaMotion

Від чого залежить ціна на послугу Priority & 2 Cabin Bags:

Вартість послуги Priority & 2 Cabin Bags, власники якої зможуть взяти з собою 2 одиниці ручної поклажі розміром 55x40x20 см та 40х20х20 см, залежатиме від попиту на послугу та становитиме від 6€ до 10€ під час та після придбання авіаквитків. Так само, як і у Ryanair, максимальна кількість пасажирів, які можуть придбати опцію Priority Boarding на рейсах Laudamotin становить 90 – 95 з 189 пасажирів. Тому, перші 30 пасажирів платитимуть за послугу 6€, наступні 30 місць з пірорітетною посадкою коштуватимуть 8€, а останні 30 місць коштуватимуть 10€.

Що буде, якщо маленька одиниця ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених розмірів:

Якщо маленька одиниця вашої ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених авіакомпанією розмірів, і її розміри будуть на 25% більшими за максимально дозволені – вам доведеться заплатити 25€ штрафу і вашу сумку заберуть в багажний відсік літака.

Що буде якщо ви візьмете з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не придбавши Priority Boarding:

Пасажирам які візьмуть з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не потурбувавшись про придбання опції Priority Boarding доведеться заплатити 25€, і більшу валізу буде поміщено в багажний відсік літака.

Пасажири з немовлятами:

Пасажирам з маленькими дітьми, віком від 8 діб до 23 місяців, дозволятиметься брати з собою додаткову сумку для потреб дитини (до 5 кг).

Більше про Laudamotion:

Нагадуємо, що з 1 лютого 2018 року австрійська авіакомпанія Laudamotion виконує регулярні рейси із Києва у Відень!

Laudamotion – австрійська авіакомпанія яка була заснована в березні 2018 року легендою Формули-1 Нікі Лаудою на базі іншої авіакомпанії NIKI. Нинішній флот працює за кодом IATA OE і складається з 19 літаків Airbus. Штаб-квартира авіакомпанії знаходиться у Відні, але Lauda Motion також базується у Дюссельдорфі та Штутгарті. Австрійська авіакомпанія пропонує рейси до 49 пунктів призначення в 18 країнах, пропонуючи гнучку та орієнтовану на клієнта тарифну концепцію з Раянейрівським співвідношенням ціна-якість для всіх споживачів!

Карта напрямків Laudamotion
Карта напрямків Laudamotion

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …