Цю новину варто було очікувати одразу після звістки про придбання 100% акцій австрійської авіакомпанії Laudamotion ірландською бюджетною авіакомпанією Ryanair. Отож, лоукостер Laudamotion, який з 1 лютого літає з Києва у Відень, найближчим часом змінить правила перевезення багажу та ручної поклажі, які відтепер майже ідентичні правилам Ryanair, – повідомляє lowcost.ua.

За інформацією словацького видання pelipecky.sk нові правила актуальні для авіаквитків придбаних після 21 лютого на рейси з 31 березня 2019 року.

Наразі, при придбанні квитків у найдешевшому тарифі Laudamotion з’являється наступне попередження – If you bring a 2nd bag to the gate, it will be put in the aircraft hold for free (Якщо принесете до гейту 2 сумки, вони безкоштовно полетять в багажному відсіці літака).

Виключення з правил Laudamotion

Що зміниться

Отож, безкоштовно на борт літака Laudamotion можна буде взяти тільки невелику сумку 35x20x20 см вагою до 10 кілограм (невеликий рюкзак, жіноча/чоловіча сумочка, сумка з ноутбуком), розмір якої дозволить розмістити її під сидінням перед вами.

Дві одиниці ручної поклажі (велика 55x40x20 см вагою до 10 кг та маленька 35x20x20 см) в салон літака зможуть взяти лише ті пасажири, які придбають опцію пріоритетної посадки (Priority & 2 Cabin Bags). Нагадаємо, що опція пріоритетної посадки окрім двох одиниць ручної поклажі передбачає окрему “пріоритетну” чергу та швидшу доставку до літака.

Вартість опції Priority & 2 Cabin Bags платна (6€ – 10€) та залежить від завантаженості рейсу, а також від того коли ви її купуєте  – під час або після бронювання квитків.

Вартість реєстрованого багажу вагою 20 кілограм також залежить від того, коли ви купуєте цю опцію.

Тарифи Laudamotion за багаж та пріоритетну посадку:

Тип багажу Ціна при бронюванні квитків Ціна після бронювання квитків
Маленька ручна поклажа безкоштовно безкоштовно
Пріоритетна посадка та дві ручні поклажі 6€ – 10€ 6€ – 10€
Великий реєстрований багаж (20 кг) 25€ 40€

Варто зауважити, що новий маленький реєстрований багаж вагою 10 кілограм (10kg Check-in Bag), який було введено з 1 листопада 2018 року, наразі доступний тільки для рейсів Ryanair.

Посилання по темі:

Приклад бронювання квитків із Києва у Відень з опцією пріоритетної посадки:

Laudamotion пріоритетна посадка

Чи вплинуть нові правила на бронювання зроблені до 21 лютого

Власники квитків Lauda Motion, придбаних до 21 лютого, літають по старим правилам авіакомпанії, тобто зможуть взяти з собою в подорож 2 одиниці ручної поклажі. Після 21 лютого попередження при бронюванні найдешевших квитків If you bring a 2nd bag to the gate, it will be put in the aircraft hold for free повинно зникнути.

Як було раніше

Нагадаємо, що до нововведень правила перевезення багажу в літаках австрійської авіакомпанії були такі ж, як і старі правила у Ryanair, тобто можна було брати дві одиниці ручної поклажі:

  • велика (55х40х20 см, 10 кг), яку при високій завантаженості рейсу доводилося задавати у багажний відсік перед гейтом або біля літака якщо ви не придбали опцію пріоритетної посадки,
  • маленька (35х20х20 см, без обмеження ваги), яку можна було безкоштовно брати з собою в салон літака

Старі тарифи Laudamotion:

Старі тарифи Laudamotion

Нові тарифи Laudamotion (One small cabin bag в базовому тарифі):

Нові тарифи Laudamotion (small bag)

Читайте також  Ryanair придбала авіакомпанію LaudaMotion

Від чого залежить ціна на послугу Priority & 2 Cabin Bags:

Вартість послуги Priority & 2 Cabin Bags, власники якої зможуть взяти з собою 2 одиниці ручної поклажі розміром 55x40x20 см та 40х20х20 см, залежатиме від попиту на послугу та становитиме від 6€ до 10€ під час та після придбання авіаквитків. Так само, як і у Ryanair, максимальна кількість пасажирів, які можуть придбати опцію Priority Boarding на рейсах Laudamotin становить 90 – 95 з 189 пасажирів. Тому, перші 30 пасажирів платитимуть за послугу 6€, наступні 30 місць з пірорітетною посадкою коштуватимуть 8€, а останні 30 місць коштуватимуть 10€.

Що буде, якщо маленька одиниця ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених розмірів:

Якщо маленька одиниця вашої ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених авіакомпанією розмірів, і її розміри будуть на 25% більшими за максимально дозволені – вам доведеться заплатити 25€ штрафу і вашу сумку заберуть в багажний відсік літака.

Що буде якщо ви візьмете з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не придбавши Priority Boarding:

Пасажирам які візьмуть з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не потурбувавшись про придбання опції Priority Boarding доведеться заплатити 25€, і більшу валізу буде поміщено в багажний відсік літака.

Пасажири з немовлятами:

Пасажирам з маленькими дітьми, віком від 8 діб до 23 місяців, дозволятиметься брати з собою додаткову сумку для потреб дитини (до 5 кг).

Більше про Laudamotion:

Нагадуємо, що з 1 лютого 2018 року австрійська авіакомпанія Laudamotion виконує регулярні рейси із Києва у Відень!

Laudamotion – австрійська авіакомпанія яка була заснована в березні 2018 року легендою Формули-1 Нікі Лаудою на базі іншої авіакомпанії NIKI. Нинішній флот працює за кодом IATA OE і складається з 19 літаків Airbus. Штаб-квартира авіакомпанії знаходиться у Відні, але Lauda Motion також базується у Дюссельдорфі та Штутгарті. Австрійська авіакомпанія пропонує рейси до 49 пунктів призначення в 18 країнах, пропонуючи гнучку та орієнтовану на клієнта тарифну концепцію з Раянейрівським співвідношенням ціна-якість для всіх споживачів!

Карта напрямків Laudamotion
Карта напрямків Laudamotion

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Чому літак – найбезпечніший транспорт і чому не варто боятись літати?

Минулий 2018 рік дещо порушив позитивну тенденцію щорічного зменшення авіаційних інциденті…