Зважаючи на виняткові обставини, спричинені поширенням коронавірусу група авіакомпаній Lufthansa Group, до якої входять SWISS, Lufthansa, Austrian Airlines, Brussels Airlines та Eurowings, вирішила збільшити терміни безкоштовного повернення або заміни авіаквитків, а також пропонує знижку €50!

Нагадаємо, що починаючи з 13 березня, мандрівники, у яких є квитки на скасовані та/або існуючі рейси групи авіакомпаній Lufthansa Group, мали можливість зберігати ці квитки, не маючи зобов’язання одразу приймати рішення про зміну дати подорожі. Проте, рішення про зміну дати перельоту необхідно було прийняти до 1 червня, про що обов’язково повідомити авіакомпанію. Відтепер прийняти рішення про нову дату подорожі можна до 31 серпня 2020 року!

Нагадаємо, що змінити дату подорожі можна на будь-яку в період до 31 грудня 2020 року!

Читайте також  Тимчасові правила авіакомпаній стосовно заміни чи скасування квитків!

Також Lufthansa Group пропонує своїм клієнтам знижку в розмірі €50 на перебронювання для квитків заброньованих до 31 березня 2020 року включно на подорожі до 31 грудня 2020 року! Ці бонуси можна використати на зміну напрямку чи класу подорожі, придбання додаткових послуг тощо.

В даний час, зважаючи на надзвичайно високу кількість звернень клієнтів до служби підтримки Lufthansa Group, авіакомпанії просять звертатись до підтримки лише тих клієнтів, рейс яких має відбутись протягом наступних 3-х днів, а також нагадують, що пербронювати, змінити дату вильоту чи скасувати квитки можна за допомогою електронної пошти чи контактної форми.

Нагадаємо, що усі авіакомпанії Lufthansa Group знизить польотні операції до мінімуму, або ж зовсім скасують усі рейси з 23 березня 2020 року.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польські залізниці дарують безкоштовний проїзд для дітей 1 червня!

Польський залізничний перевізник PKP Intercity анонсував безкоштовне перевезення дітей по …