Уряд Франції скасував візові обмеження для громадян України на подорожі до своїх заморських територій. Про це йдеться в оновлених наказах щодо щодо документів та віз, необхідних для в’їзду іноземців на територію заморських територій. А тиждень тому материкова Франція відкрила свої кордони для громадян України.

Отож, відтепер власники українських закордонних біометричних паспортів зможуть подорожувати без віз до:

Раніше для відвідування французьких заморських територій необхідна була віза Франції або шенгенська віза. Зазначимо, що заморська спільнота Сен-Мартен займає північну частину острова Святого Мартина (південну частину займає Сінт-Мартен, який є самоврядною державою зі значною автономією у складі Нідерландів, і на який не розповсюджується безвіз). З детальною інформацією про заморські володіння Франції можна ознайомитись тут.

💡 Перевіряйте правила в’їзду при плануванні подорожі до французьких заморських територій на сайтах tripadvisor.gov.ua або iata.org.

➡ Бронюємо авіаквитки до французьких заморських територій на сайтах авіакомпаній Air France, а також на пошукових агрегаторах типу avia.lowcost.ua та kiwi.

Автор фото – Bertrand Bouchez

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…