Уряд Італії дозволив туристичні подорожі для громадян України з 31 липня! Про це повідомляють на сайті МЗС України. Але є одне але – є вимога щодо обов’язкової самоізоляції протягом 5 днів по прибуттю в Італію.

Отож, Міністерство охорони здоров’я Італії віднесло Україну до переліку країн категорії D, що передбачає надання можливості відвідувати територію Італійської Республіки з будь-якою метою, але з деякими обмеженнями. Зазначені правила діятимуть до 30 серпня 2021 року.

Вимоги для в’їзду в Італію для українських туристів з 31 липня:

  • наявність негативного результату ПЛР/експрес тесту, зробленого як мінімум, за 72 години до приїзду
  • заповнення онлайн форми Passenger Locator Form на сайті https://app.euplf.eu/
  • перебування на обов’язковій самоізоляції протягом п’яти днів по прибуттю до Італії, після чого потрібно пройти повторне ПЛР/експрес тестування на COVID-19

Зазначимо, що наразі Італія визнає тільки зелені сертифікати вакцинації видані в ЄС, а також Канади, Японії, Ізраїлю, Сполученого Королівства та Сполучених Штатів Америки, відтак ніяких послаблень самоізоляції для вакцинованих українців.

Детальна інформація (англійською мовою) щодо актуальних правил в’їзду в Італію, посилання на анкети особистої декларації, інформація щодо правил проходження самоізоляції та виключення з них міститься на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Італії.

Зазначимо, що з 6 серпня в Італії запроваджують правило надання сертифікату “Green Pass” (для вакцинованих та/або тих, хто зробив тест протягом останніх 24 годин) для відвідання ресторанів, барів (перебування в приміщені), театрів, концертних, виставкових та спортивних залів, стадіонів тощо.

Скористайтесь посиланням нижче для пошуку дешевих квитків в Італію з міст України:

❗ Важливо! Умови в’їзду в Італію можуть змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2023: усі туристичні знижки та акції

Пропонуємо традиційну добірку (вже восьму поспіль) туристичних акцій та розпродажів до Чор…