Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України збільшує норму перевезення тварин у салоні літака до 10 кілограмів. При цьому плата за обслуговування залишається незмінною.

Нове правило набуває чинності 12 лютого. Нововведення стосується перевезення в салоні собак, котів та інших тваринок для емоційної підтримки.

«Ми в МАУ дуже любимо тварин. Навіть товстеньких. Щоб вашу улюбленцеві не довелось сидіти на дієті, ми додаємо 2 кілограми до максимальної ваги, яку вимагають більшість авіакомпаній», – повідомила прес-служба МАУ.

При цьому, вага контейнера з твариною не має перевищувати 10 кілограмів, а габарити – 55?40?20 см. Сам контейнер повинен бути просторим, щоб тварина могла стояти, вільно повертатися і природно лежати.

Читайте також  Як подорожувати з тваринами в літаку. Повна інструкція.

В одному контейнер можна перевозити не більш як три тваринки одночасно, якщо їм комфортно разом. Один пасажир може перевозити не більше одного контейнера з твариною.

На борту МАУ можуть одночасно подорожувати:

  • на далекомагістральних рейсах 8 тварин:
  • 2 в бізнес-класі;
  • 1 в преміум-економ,
  • 5 в економ-класі.

Перевезення домашніх тварин у салоні літака слід запросити заздалегідь – мінімум за 24 години до запланованого вильоту. Зробити це можна через контакт-центр або форму на сайті МАУ.

Фото: slate

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Авіакомпаніям радять уникати польотів над Канарськими островами

Через виверження вулкану авіакомпаніям рекомендують обмежити польоти над Канарськими остро…