Уряд Польщі вирішив обмежити авіасполучення з рядом країн, включно з Україною до 30 червня! Про це йдеться в розпорядженні Ради Міністрів від 16 червня №1050.

Обмеження на польоти діятиме з 17 до 30 червня та поширюється на всі країни за виключенням країн-членів Європейського Союзу, Норвегії, Швейцарії та Ісландії. Окремим пунктом заборонено рейси до/із Великої Британії та Швеції і Португалії, які входять в ЄС.

Отож, всі авіарейси з України до Польщі з 17 по 30 червня будуть скасовані!

Сьогодні Wizz Air мав намір здійснити рейси із київського аеропорту Жуляни у Варшаву та Краків, проте ці рейси не були виконані. Зазначимо, що Wizz Air та Ryanair вже внесли зміни в свої системи бронювання і квитки з України в Польщу наявні тільки з липня.

Читайте також  Ryanair запускає три нові рейси із Мілана!

Рішення польського уряду

Нагадаємо, що Єврокомісія рекомендувала країнам Європейського Союзу і Шенгенської зони продовжити заборону на в’їзд громадян третіх країн до 30 червня, проте,  данне обмеження може бути продовжено.
Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Qatar Airways отримала 5-зірковий рейтинг безпеки COVID-19 від Skytrax

Одна з найкращих авіакомпаній світу  Qatar Airways стала першою далекомагістральною авіако…