Український Уряд вирішив продовжити дію адаптивного карантину до 31 липня, оскільки це наразі найефективніший спосіб протистояти поширенню коронавірусу. Про це повідомив Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у мережі фейсбук.

“Упродовж останнього тижня кількість захворілих на коронавірус в Україні постійно збільшується. Ослаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину. Однак загрози від вірусу не стали меншими.”, – написав Шмигаль.

Український Прем’єр-міністр додав рішення ухвалено з доопрацюванням в одноденний термін.

Отож, до 31 липня заборонятиметься перебування в громадських будинках, спорудах та транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту. А в транспорті заборонятиметься перевезення пасажирів в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.

Водночас Уряд оновив механізми, за якими в регіонах зі значним поширенням COVID-19 може відбуватися посилення карантинних обмежень. Вони можуть встановлюватися щодо:

 • проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів
 • діяльності закладів, які надають послуги з розміщення
 • роботи метрополітену
 • перевезення пасажирів у всіх видах сполучень
 • відвідування закладів дошкільної освіти
 • роботи культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів
 • діяльності закладів харчування

Регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважатиметься регіон, в якому наявна одна з наступних ознак:

 • завантаженість ліжок становить понад 50%
 • середня кількість ПЛР- та ІФА-тестувань становить менш ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів
 • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 понад 11%
 • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків 100 тис. населення.
Читайте також  Уряд вводить локдаун з 8 по 24 січня!

Рішення про посилення чи послаблення обмежувальних заходів і надалі ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС на основі оцінки епідемічної ситуації.

Робота аеропортів в Україні:

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій на своєму телеграм каналі повідомив, що аеропорти в усіх регіонах України працюватимуть для здійснення безпечних авіарейсів.

“Незначна у порівнянні з іншими видами транспорту кількість пасажирів на авіарейсах дозволяє ефективно контролювати дотримання всіх необхідних норм безпеки в аеропортах та під час здійснення цих перевезень.”, – написав міністр.

Криклій додав, що це стосується як внутрішніх, так і міжнародних авіарейсів.

За словами міністра, українські аеропорти готові забезпечити максимальний рівень безпеки. Дотримані всі необхідні норми: температурний скринінг працівників та пасажирів, масковий режим, інші засоби індивідуального захисту, постійна дезінфекція.

Нагадаємо, що раніше Уряд дозволив відновити внутрішньоукраїнські та міжнародні авіаперевезення з 15 червня, а з 5 червня відновлено внутрішні пасажирські авіаперевезення. Згодом Уряд виконав свою обіцянку і 12 червня було відкрито пункти пропуску в українських летовищах для іноземних громадян.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Укрзалізниця презентувала власний мобільний додаток!

Укрзалізниця нарешті запустила офіційний мобільний додаток! Про це повідомляє прес-служба …