Громадяни третіх країн, в тому числі України, підлягатимуть обов’язковій 10-ти денній самоізоляції при в’їзді в Польщу з 24 червня. Про це йдеться в повідомлені прикордонної служби Польщі. Рішення було прийнято з метою запобігання поширенню нового штаму COVID-19 всередині країни.

Згідно з новими правилами, усі особи, що в’їжджають до Польщі із-за меж Шенгенської зони, зобов’язані перебувати на самоізоляції протягом десяти днів. Термін самоізоляції можна скоротити надавши негативний результат ПЛР-тестування на 7-й день самоізоляції.

Від обов’язкової самоізоляції звільнятимуться:

 • повністю вакциновані громадяни, які щеплені одним із препаратів затверджених Європейським агентством з лікарських засобів, серед яких Pfizer-BioNTec (Comirnaty), Moderna (Spikevax), AstraZeneca (Vaxzevria) та Janssen
 • особи, що подорожують літаком, і мають квиток на виліт з Польщі протягом 24 годин, починаючи з моменту прибуття в країну
 • певні категорії осіб: дипломати, солдати, екіпажі літаків та інші зазначені в § 3 розпорядження Ради Міністрів від 5 травня
 • особи, що розпочали свою подорож в одній із країн Шенгенської зони або в країні, що належить до Європейського економічного простору (Болгарії, Хорватії, Кіпру, Ірландії та Румунії)
 • діти до 12 років, що подорожують разом зі своїми батьками, які мають негативний результат ПЛР-тесту або були повністю вакциновані

Нагадаємо, що кордони Польщі закриті для громадян України, які подорожують в несуттєвих цілях. Наразі право в’їзду в Польщу мають тільки окремі категорії громадян.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Один коментар

 1. Таня

  29 Червня, 2021 в 4:34 pm

  Доброго дня! А хтось знає інформацію про подорожі з зелених країн до ЄС? Типу якщо полетіти в Іспанію чи Грецію, а з неї відправитися в Францію, Німеччину і тд.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…