Ryanair зняв плату за зміну дати рейсу для усіх нових бронювань здійснених в жовтні та листопаді цього року. Про це повідомляють на корпоративному сайті авіакомпанії.

Умови:

  • клієнти, які забронюють авіаквитки в жовтні та листопаді 2020 року, зможуть безкоштовно змінювати дату вильоту на будь-яку наявну до 21 березня 2021 року включно
  • зміна дат дозволяється лише за умови збереження початкового маршруту
  • зміни повинні бути зроблені принаймні за 7 днів до дати вильоту оригінального бронювання
  • змінювати дату подорожі можна лише один раз
  • при зміні квитків доведеться заплатити різницю в тарифах, якщо така буде
Читайте також  Ваучери від Ryanair: відповіді на поширенні запитання

Зазначимо, що це вже не перший раз, коли Ryanair знімає плату за зміну дати рейсу, спершу це правило поширювалось на липень-серпень, згодом його дію продовжили і на вересень. Зазначимо, що при звичайних умовах вартість зміни дати польоту становить від €35 до €95.

«Щоб забезпечити якомога більшу гнучкість і впевненість для наших клієнтів цієї осені, ми продовжили акцію по безкоштовній зміні дати рейсу до бронювань в жовтні та листопаді. Клієнти тепер можуть спланувати заслужену перерву, знаючи, що якщо їх плани зміниться, вони можуть перенести свої рейси на будь-яку нову дату до 21 березня 2021 року без додаткових комісій ”, – повідомила директор відділу маркетингу та цифрових технологій Ryanair Дара Брейді.

Зверніть увагу:

Автор фото – Юра Танчин

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

20 найпопулярніших авіанапрямків світу у 2021 році

Аналітична компанія Cirium оприлюднила звіт щодо ТОП-20 найпопулярніших маршрутів у 2021 р…