Угорський лоукостер Wizz Air запустив зручний та наочний сервіс для планування подорожей в період коронавірусної кризи – TRAVEL PLANNING MAP!

Новий та дуже зручний інтерфейс у вигляді інтерактивної карти дозволить пасажирам Wizz Air дізнатись останню інформацію про обмеження на подорожі по маршрутній мережі авіакомпанії. Зазначимо, що наразі сервіс не працює на мобільних пристроях.

Щоб скористатися картою необхідно натиснути на країну чи аеропорт відправлення і тоді ви побачите доступні напрямки та країни, які отримають різні кольори залежно від чинних обмежень:

зелений – немає обмежень на в’їзд до країни авіатранспортом

жовтий – часткові обмеження (тестування / карантин / проживання) для в’їзду в країну авіатранспортом

червоний – повна або часткова заборона на в’їзд до країни авіатранспортом

Натиснувши на обраний маршрут, пасажири потрапляють на інформаційну сторінку для конкретної країни, де вони можуть дізнатись більше про правила подорожей та інші деталі, пов’язані з подорожами. Тут можна знайти найважливіші веб-сайти органів місцевого самоврядування, корисні сторінки та посилання на обов’язкові для заповнення перед поїздкою форми.

Карта маршрутів оновлюється щодня о 18:00 за центральноєвропейським часом, але авіакомпанія рекомендує пасажирам перевіряти умови кілька разів, оскільки вони змінюються чи не щодня.

Карта зі Львова в Лісабон

Станом на 23 вересня усі країни, за виключенням Великобританії, з маршрутної сітки Wizz Air закриті для громадян України, котрі подорожують в туристичних цілях. Нагадаємо, що до 28 вересня Україна також закрита для іноземних туристів.

Зверніть увагу:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Як вибрати готель для зимового сімейного відпочинку в Єгипті

Зимові сімейні канікули в Єгипті — чудова можливість за доступною ціною потрапити у літо т…