Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair скасує близько 80% своїх рейсів впродовж наступного тижня, а з 24 березня очікується маже повна зупинка усіх перельотів! Такі дії пов’язані з стрімким розповсюдженням епідемії коронавіруса та рішенням багатьох Європейських країн щодо закриття кордонів та припинення регулярного авіасполучення.

Отож, з 18 по 24 березня група Ryanair скоротить близько 80% рейсів, а з 24 березня очікується, що майже всі, а можливо й вісі літаки авіакомпанії припинять польоти (за виключенням деяких рейсів між Великобританією та Ірландією).

Якщо ваш рейс був скасований, ви отримаєте сповіщення електронною поштою та SMS з інструкцією по поверненню коштів, зміні дати чи напрямку.  Нагадаємо, що раніше авіакомпанія дозволила безкоштовно змінювати дату вильоту (для квитків із запланованим вильотом в квітні), заплативши лише за різницю в тарифах (якщо така буде).

Читайте також  Тимчасові правила авіакомпаній стосовно заміни чи скасування квитків!

Ryanair notice

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Ryanair відкриває базу на Майдері на анонсує 10 нових напрямків

Авіакомпанія Ryanair відкриває нову базу в місті Фуншал на острові Мадейра (Португалія). …