Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України з 26 березня запровадила плату за зміну місця в салоні літака під час онлайн-реєстрації на всіх своїх рейсах. Втім, це нововведення стосується лише пасажирів Економ-класу. Для тих, хто подорожує, Преміум Економом та Бізнес-класом, зміна місця при реєстрації на рейси МАУ, як і раніше, буде безкоштовною.

Розмір збору залежатиме від напрямку та розміщення місця в салоні. Для внутрішніх рейсів вартість коливатиметься від 3 до 11 євро, для міжнародних середньомагістральних — від 4 до 15 євро, для далекомагістральних — від 9 до 40 євро. Взнати, у скільки вам обійдеться зміна місця в салоні літака МАУ можна за цим посиланням.

Читайте також  МАУ - 26 років в українському небі! Історія Міжнародних Авіаліній України

При цьому, якщо в одному бронюванні знаходиться вся сім’я, система автоматично посадить їх поруч. Крім того, компанія розглядає можливість збільшення періоду онлайн-реєстрації з 48 до 72 годин, щоб надати подорожуючим більше часу для вибору з переліку додаткових послуг і найбільш зручного способу отримання посадкового талону.

Вартість зміни місця на внутрішніх рейсах. Скріншот з сайту МАУ.

«Ми продовжуємо працювати над удосконаленням технологічних рішень, щоб різноманітити послуги для наших пасажирів. Сьогодні ми надаємо їм можливість обрати зручний спосіб реєстрації на рейс. Якщо подорожуючому не принципово яке місце в салоні займати, він завжди має змогу пройти абсолютно безкоштовну процедуру онлайн-реєстрації і автоматично отримати місце в салоні літака. Якщо пасажир має особливі побажання, авіакомпанія може надати йому широкий спектр додаткових послуг за додаткову плату» – зазначив віце-президент МАУ з наземного обслуговування Володимир Семенченко.

Також, нагадаємо, що з 15 січня діють нові правила, щодо габаритів та кількості безкоштовного багажу на рейсах МАУ.

Забронювати квитки на сайті МАУ

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Квитки на потяг Мукачево – Кошице доступні для бронювання онлайн!

В онлайн-системі бронювання Укрзалізниці з’явилися квитки на ще один міжнародний рей…