Аеропорт Бориспіль прибрав рамки на вході до термінала D. Тепер у пасажирів перевіряють лише паспорти та посадкові талони/квитки. Також у Борисполі зробили цілодобовою роботу всіх входів в аеропорт.

Про це повідомили з офіційної Facebook-сторінки Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Центром уваги аеропорту є пасажир. Ми дослухаємось до коментарів та побажань наших гостей. Як результат – сьогодні зняли пункти догляду та зробили простішою процедуру входу в термінал, при цьому не знизивши рівень безпеки. Наша мета – стати family friendly”, – підкреслив Олексій Дубревський, генеральний директор Міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

➡ Читайте також: Литва відкрила кордон для вакцинованих громадян України

Рентгенотелевізійні інтроскопи з’явились в аеропорті «Бориспіль» у 2014 році для того, аби перевіряти пасажирів, гостей аеропорту та їх речі.

Проте, в час-пік ця процедура сприяла значним чергам – люди мали стояти на вході до аеропорту 15-20 хвилин.

За повідомленням avianews, практика контролю на вході до аеропорту не поширена в аеропортах Європи. А приклад Стамбулу, де такі рамки досі є, показав, що вони не захищають будівлю та пасажирів від зловмисників.

Окрім того, нові правила на вході в аеропорт Бориспіль не означають скасування контролю для пасажирів. Вони й надалі проходитимуть металодетектори, а їх багаж перевірятимуть за допомогою рентген-установок.

Фото: Бориспіль

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Emirates призупинила польоти до країн Південної Африки через штам Omicron

Авіакомпанія Emirates призупинила польоти до та з Південної Африки, Замбії та Зімбабве. Па…