З 26 липня Швеція скасовує обмеження на туристичні подорожі для громадян України. Про це йдеться в офіційному повідомлені шведського Уряду.

Отож, громадяни України зможуть подорожувати до Швеції за умови наявності негативного результату тесту на COVID-19, зробленого за 48 годин до перетину кордону. Приймаються результати ПЛР-тестів, антиген-тестів, тестів на LAMP та тестів на ТМА. Інформація у сертифікаті повинна надаватися шведською, англійською, норвезькою, датською або французькою мовою. Вимоги до тестів тут.

Зазначимо, що вимога щодо негативного результату тесту на COVID-19 при в’їзді в Швецію розповсюджується навіть на повністю вакцинованих громадян третіх країн, в тому числі України!

“22 липня уряд вирішив, що жителі України будуть звільнені від заборони в’їзду, а жителі Руанди та Таїланду більше не будуть звільнені від заборони в’їзду. Ці зміни застосовуються з 26 липня 2021 року.” – йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, що 15 липня Рада ЄС віднесла Україну до переліку безпечних країн Україну, водночас виключила з цього переліку Таїланд та Руанду.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…