Вакциновані громадяни України можуть подорожувати до Литви без необхідності перебувати на обов’язковій самоізоляції. Про це йдеться на сайті Національного центру громадського здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я Литви.

Зазначимо, що наразі Україна перебуває в червоному списку COVID-19 небезпеки Литви і дане правило діятиме до 25 липня, а зони будуть оновлені в кінці тижня, відтак існує ймовірність, що Україна може потрапити до жовтої чи зеленої зони і правила в’їзду будуть спрощені.

Отож, до 25 липня туристичні подорожі українських громадян до Литви можливі за умови, якщо вони:

  • заповнили онлайн форму на сайті https://keleiviams.nvsc.lt та отримати QR-код
  • повністю вакцинованими від COVID-19 наступними вакцинами: Janssen, Comirnaty BioNTech/Pfizer, Moderna, Vaxzevria/AstraZeneca) та мають відповідний документ або сертифікат медичного закладу, що це підтверджує, англійською або іншою мовою ЄС – в такому випадку самоізоляція по прибуттю до Литви в такому разі не є обов’язковою
  • або мають негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 зроблений не раніше як за 72 годин до в’їзду до Литви, або результат експрес тестування зробленого не раніше як за 48 годин до в’їзду до Литви – в такому випадку обов’язкова 10-денна самоізоляція, яку можна скоротити до 7 днів

Нагадаємо, що 15 липня Рада ЄС рекомендувала відкрити кордони для українських туристів і відтоді ЕстоніяДаніяНімеччина, Нідерланди та Бельгія стали доступними для туристичних подорожей за умови наявності негативного ПЛР-тесту (в Естонію можна без тесту).

Скористайтесь посиланням нижче для пошуку дешевих квитків в Литву:

Автор фото – Linas Drulia

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Один коментар

  1. Роман

    23 Липня, 2021 в 11:07 am

    Цікаво чи будуть пускати в Литву вакцинованих 1-ша доза Ковішилд Індія, а 2-га АстраЗенека Корея?

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Державіаслужба затвердила перелік іноземних курортів на літо 2022 року

Державна авіаційна служба України затвердила перелік курортних місць на літній сезон ІАТА …