SkyUp Airlines пропонує безкоштовну зміну дати вильоту на регулярні рейси з 16 по 20 лютого 2022 року. Пропозиція діє для всіх тарифів. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Умови пропозиції: 

  • власники квитків на регулярні рейси SkyUp із датами вильоту чи повернення з 16 до 20 лютого 2022 року можуть без штрафів обрати нові дати рейсів
  • вибрати нові дати можна як в особистому кабінеті на сайті авіакомпанії, так і звернувшись до нашого контакт-центру або партнерську агентську мережу
  • запит на зміну дати слід надіслати в авіакомпанію щонайменше за 6 годин до вильоту
  • пропозиція діє для всіх тарифних планів
  • якщо на обрану нову дату ціна буде вищою, то пасажир доплачує лише цю різницю вартості. 

Нагадаємо, що 13 лютого рейс SkyUp Airlines з Мадейри в Київ через вимоги лізингодавця був змушений здійснити посадку не в Україні, а в Молдові. Згодом в авіакомпанії повідомили про припинення продажу квитків на 14-16 лютого. Згодом авіакомпанія повідомила, що польотна програма виконується в повному обсязі й відповідно до розкладу.

💡 SkyUp: знижка до 50% з нагоди Дня святого Валентина

Однак ми прагнемо створити для всіх пасажирів максимально зручні умови подорожей, тому допомагаємо зменшити тривожність і надаємо можливість скорегувати дати поїздки тим, хто цього потребує.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…