Міністерство охорони здоров’я Іспанії віднесло Україну до зони ризику і відповідно змінило правила в’їзду для туристів з України.

Так, з 15 листопада в’їзд до Іспанії для українських туристів буде можливим за умови наявності сертифікату про проходження повного курсу вакцинації одним із препаратів, що визнаний Європейським агентством з лікарських засобів, а також ВООЗ.

❗ Зміни не стосуватимуться дітей віком до 12 років.

Важливо! Відповідно до наказу МВС Іспанії INT/1159/2021 від 29 жовтня громадяни України можуть подорожувати до Іспанії тільки з негативним результатом ПЛР-тестування до 30 листопада включно! Новим наказом Україну виключено із списку.

Окремим категоріям громадян дозволено в’їзд без вакцинації. З повним переліком таких категорій можна ознайомитись на сайті МЗС України. Їм потрібно буде надати результати ПЛР-тестування або довідку про одужання. 

Іспанією визнаються наступні вакцини:

  • Comirnaty/BionTech/Pfizer
  • AstraZeneca, Covishield
  • Janssen
  • Moderna
  • Coronavac/Sinovac
  • Sinopharm

Перед поїздкою також потрібно буде заповнити формуляр санітарного контролю на сайті spth.gob.es, а отриманий QR код надати представникам перевізника перед посадкою, а також службі санітарного контролю на пункті пропуску по прибуттю до Іспанії. Також можна завантажити додаток Spain Travel Health–SpTH та отримати QR-код там. 

До 14 листопада включно подорожі можливі без необхідності надання довідок про вакцинацію або негативних результатів тестування на наявність Covid-19 за умови завчасного заповнення формуляра санітарного контролю: https://www.spth.gob.es/.

Скористайтесь посиланнями нижче для пошуку дешевих квитків в Іспанію:

Нагадаємо, що Іспанія відкрила кордони для українських туристів з 27 липня, а згодом зняла усі обмеження на подорожі для українців. Ці правила діяли до цього часу.

Photo by: FRANCISCO DE BORJA SANCHEZ OSSORIO

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Квитки на потяг Мукачево – Кошице доступні для бронювання онлайн!

В онлайн-системі бронювання Укрзалізниці з’явилися квитки на ще один міжнародний рей…