Іспанське міністерство охорони здоров’я додало Україну в перелік безпечних країн, відтак українські туристи можуть подорожувати до Іспанії без тестів, довідок про вакцинацію та інших обмежень.

💡 Чинний перелік безпечних країн дійсний до 1 серпня і буде переглядатися щотижня!

Наразі єдиною умовою для в’їзду українських громадян в Іспанію є заповнення форми на порталі МОЗ Іспанії spth.gob.es  або завантаження мобільного додатку Spain Travel Health на мобільний телефон та отримання QR-коду. Дана вимога є обов’язковою для усіх пасажирів (дітей включно), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн.

Нагадаємо, що про відкриття Іспанії для українських туристів з 27 липня стало відомо на минулому тижні. Тоді повідомлялось, що для в’їзду потрібен сертифікат про вакцинацію або ПЛР/експрес-тест або довідка про подолання COVID-19 і реєстрація на порталі МОЗ України.

❗ Перед плануванням подорожі в Іспанію варто звернути увагу на не найкращу епідеміологічну ситуацію в країні, наразі в Іспанію фіксують більше 20 тисяч нових випадків захворювання на COVID-19.

Скористайтесь посиланнями нижче для пошуку дешевих квитків та турів в Іспанію:

❗ Важливо! Умови в’їзду в Іспанію оновлюватимуться щотижня, і можуть неодноразово змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Автор фото: Francisco de Borja Sanchez Ossorio

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…