Малайзія ввела податок для туристів, які виїжджають з країни. Його розмір складатиме від 20 до 40 рінгітів (близько 5$ та 10$ ). Офіційно законопроект вступить в силу після того, як його схвалять депутати нижньої палати парламенту Малайзії.

Податок у розмірі 20 рінгітів платитимуть ті, хто виїжджатиме до країн Асоціації країн Південно-Східної Азії (Бруней, В’єтнам, Індонезія, Камбоджа, Лаос, М’яна, Сінгапур, Тайланд, Філіппіни). На всі інші міжнародні напрями збір становитиме 40 рінгітів.

Податок на виїзд стосуватиметься лиш тих туристів, які збираються покинути країну літаком або круїзним лайнером. Окрім того, у випадку з круїзними лайнерами, податок розповсюджуватиметься лише на тих пасажирів, що покидатимуть порт під час зупинки судна.

Читайте також  Де зробити біометричний паспорт і скільки це коштує

Із туристів, які покидатимуть Малайзію потягом, автобусом, паромом або чартерними авіарейсами, податок не стягуватиметься.

Влада Малайзії вважає, що новий збір не вплине на туристичну галузь, адже такі правила діють в багатьох країнах світу. Виручені кошти, за словами міністра туризму і культури країни Мохамаддіна Кетапі, планують витрачати на розвиток країни.

У січні цього року туристичний податок ввели на індонезійському острові Балі. Про плани введення збору для одноденних туристів також заявили у Венеції.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Подорож до Хорватії: правила для українських туристів

Обмеження на перетин кордону влада Хорватії продовжила до 15 квітня. Незважаючи на це, укр…