Оновлено 26 грудня

Туреччина вимагатиме негативний результат ПЛР-тестування у всіх хто прибуватиме в країну вже з цієї середи. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Туреччини Dr. Fahrettin Koca.

З 28 грудня 00:00, 30 грудня негативний результат ПЛР- тестування буде обов’язковим для усіх хто прибуватиме авіатранспортом, водним й наземним транспортом. Головний виконавчий директор Turkish Airlines повідомив, що вас не впустять на борт літака, якщо у вас не буде негативного результату тестування.

Негативний результат ПЛР-тесту буде обов’язковим для тих пасажирів, які подорожують через Туреччину трансфером, наприклад рейсами Turkish Airlines, Pegasus Airlines, тощо.

💡 ПЛР тестування необхідно буде проводити не більше ніж за 72 години до подорожі в Туреччину. Для дітей до 6 років ПЛР-тест не є обов’язковим.

МОЗ Туреччини повідомив, що правило з обов’язковим ПЛР-тестуванням буде діяти до 1 березня 2021 року.

Повідомлення МОЗ Туреччини

У зв’язку із розповсюдженням мутованого вірусу SARS-CoV-2 приїжджі з Великобританії, Данії та Південної Африці, окрім ПЛР-тестування, будуть змушені перебувати на карантині.

Нагадаємо, що Туреччина була чи не єдиною країною, яка була відкрита для громадян України без будь-яких обмежень. Однак, із завершенням туристичного сезону кількість зафіксованих випадків інфікування коронавірусною інфекцією значно виросло, що спонукало владу країни ввести комендантську годину та інші обмеження.

Наостанок зазначимо, що з 18 грудня Туреччина знаходиться в червоному списку МОЗ України, відтак після повернення з Туреччини в Україну необхідно перебувати на карантині чи проходити ПЛР-тестування.

Підтримати проект

Автор фото – Tarik Haiga

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…