Українська авіакомпанія Міжнародні авіалінії України надіслала відкрите звернення трудового колективу до Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють на офіційному сайті авіакомпанії.

“ЖОДНИХ заходів підтримки авіаційної галузі в Україні до сьогоднішнього дня українською владою не запроваджено. Міжнародні Авіалінії України, втративши будь-яку надію на діалог із органами виконавчої влади та профільне міністерство, звертаються до Вас, пане Президенте!”, – йдеться в звернені.

В авіакомпанії просять президента доручити Кабінету Міністрів України розробити програму дій з надання позики або стабілізаційного кредиту з метою виплати заробітної плати працівникам,

Також в МАУ просять вжити заходів щодо розстрочення заборгованості перед державними підприємствами аеропорт «Бориспіль» та «Украерорух».

“Ми не просимо жодних преференцій або неринкових інструментів. МАУ, як і інші авіаперевізники України, потребують негайних заходів з державної підтримки, що дозволять їм вижити до моменту відновлення попиту та можливостей для здійснення міжнародних авіаційних перевезень.”, – додають в авіакомпанії.

В МАУ зазначають, що зважаючи на значний спад авіаперевезень їм вже довелось скоротити одну тисячу працівників і на черзі ще щонайменше 140 висококваліфікованих пілотів.

💡 Зверніть увагу: Історія Міжнародних авіаліній України

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Новий внутрішній напрямок Автолюкс із Києва в Запоріжжя з 14 травня

Автобусний перевізник Автолюкс анонсував новий внутрішній напрямок з Києва в Запоріжжя, як…