Укрзалізниця пропонує замовити проїзд у вагоні-салоні. Робити це треба завчасно — не пізніше ніж за 5 робочих днів до відправлення потяга. Вартість віп-поїздки дорівнює 11 квиткам дорослих пасажирів у купе «СВ» – це близько 14 тисяч гривень. 

«Вагон-салон є справжнім готелем на колесах, який облаштований кухнею, великою залою та просторим спальним купе. Кухня обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю та електроплитою. Велику залу облаштовано м’яким куточком, комп’ютером, аудіо- та відеотехнікою. У спальному купе розташовано ліжко, письмовий стіл, шафа, кондиціонер, ванна кімната. Кількість спальних місць становить від 5 до 11 (у залежності від конструкції вагону). Також вагони-салони облаштовані спеціальними купе для охорони та службового персоналу», – пишуть на сайті «Укрзалізниці.

Віп-вагони
Фото: Укрзалізниця
Читайте також  Найчастіші питання-відповіді щодо потягів та Укрзалізниці!

Для того, щоб замовити поїздку у такому вагоні, слід зазначити наступні відомості: дата відправлення поїзда, станція відправлення та станція призначення, проїзд у напрямку «туди», «зворотно» або «туди і назад».

Укрзалізниця
Фото: Укрзалізниця

У соцмережах відреагували неоднозначно. Деякі користувачі назвали стиль вагонів «пшонкостайлом» та несмаком.

Підтримати проект

Фото: Укрзалізниця

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…