Третина напрямків у світі зараз повністю закриті для туристів. Особливо суворі обмеження діють в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та Європі. Такі дані надала Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO).

У звіті UNWTO йдеться про те, що у зв’язку з появою нових штамів COVID-19 32% країн відмовились знімати обмеження на в’їзд туристів.

➡ Читайте також: З 15 березня змінюються правила в’їзду в Туреччину!

З 217 напрямків закриті 69. З них 30 – в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, 15 – в Європі, 11 – в Африці, 10- в Північній та Південній Америці, 3 – на Близькому Сході.

Позначено країни: темно-синім – повністю закриті кордони; синім – частково закриті; світло-блакитним – карантин або тест; зеленим – всі обмеження скасовані.

Часткові обмеження діють у 34% країн.

32% країн вимагають від мандрівників ПЛР-тестів на COVID-19, дотримання карантину, тест на антиген чи надання даних про маршрут.

Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН Зураб Пололікашвілі зазначив, що настав час поступово відновлювати туризм та постійно переглядати необхідність обмеження, керуючись ситуацією по захворюваності на коронавірус. «Інакше ми не зможемо перезапустити туристичну галузь, яка налічує мільйони підприємств та робочих місць», – підкреслює він.

За 2020 рік, повідомляє UNWTO, міжнародний туризм скоротився на 74%, а експортні доходи від нього на $1,3 трлн.

Фото: UNWTO

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Emirates призупинила польоти до країн Південної Африки через штам Omicron

Авіакомпанія Emirates призупинила польоти до та з Південної Африки, Замбії та Зімбабве. Па…