Укрзалізниця та Мінцифри повідомили про впровадження верифікації для користувачів мобільного застосунку через Дія.Підпис та перезапуск послуги онлайн-повернення квитків!

Також Укрзалізниця повідомила, що квитки на популярний потяг №67/68 Київ – Варшава будуть доступні тільки для верифікованих через Дія.Підпис користувачам. Таким чином компанія планує боротись з недобросовісними перекупами. Нагадаємо, що до цього компанія запровадила продаж квитків в Польщу, Молдову та Словаччину лише онлайн.

Верифікація акаунту через Дію підтвердить, що ви — реальна людина. Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують. А людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

«Влітку ми були вимушені тимчасово призупинити цю послугу через активізацію перекупів. Цей вимушений крок мав досить непоганий результат, проте була й зворотна сторона — незручності для наших добросовісних користувачів. Але вихід завжди є, якщо ти над цим працюєш. Дякую Мінцифри за партнерство та підтримку», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

photo 2023 11 08 14 11 46

Щоправда не до кінця зрозуміло, як іноземцям або українцям без додатку Дія купувати квитки, та й УЗ не поспішає комунікувати щодо цього цього питання. Серед варіантів для придбання квитків з Варшави до Києва – https://booking.polrail.com/

Перед тим, як верифікувати аккаунт необхідно оновити мобільний додаток. Верифікувати аккаунт можна двома шляхами:

  • через профіль користувача (кнопка підтвердження буде доступною на головному екрані розділу після даних про ім`я, прізвище та номер телефону);
  • безпосередньо під час придбання квитків на поїзд Київ – Варшава чи повернення квитків на міжнародні рейси.
photo 2023 11 10 15 45 59

Квитки бронюємо через електронні канали продажу:

Будьте в курсі наших новин:

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …