Укрзалізниця повідомила про досягнення принципової домовленості з польськими залізницями щодо продовження курсування одного із найпопулярніших потягів №19/20 сполученням Київ — Хелм.

Зазначимо, що продаж квитків на цей рейс був закритий на період з 16 липня до вересня, у зв’язку із запланованим польськими залізницями масштабним ремонтом колії на дільниці, якою проходить маршрут цього поїзда. УЗ вдалось домовитись із польською залізницею про спеціальний режим ремонту дільниці, який дозволить зберегти курсування цього надпопулярного поїзда.

Нагадуємо, що поїзд №19/20 Київ — Хелм відправляється з Києва щодня о 18:14, до Хелма прибуває о 05:00. В зворотному напрямку, з Хелма, поїзд №19/20 відправляється о 23:40 і прибуває до Києва о 13:02. Потяг дає мешканцям Києва додаткове зручне сполучення з Варшавою: прибувши до Хелма, пасажири можуть зручно пересісти на польський поїзд ІС21010, який прибуватиме до Варшави (станція Варшава-Гданська) о 10:12. Так само в зворотному напрямку: з Варшави (станція Варшава-Гданська) польський поїзд ІС виїжджатиме о 17:45 і прибуватиме до Хелма о 21:10.

Квитки на поїзд №19/20 будуть доступні на 20 днів вперед, з 8:00 ранку у мобільному застосунку, чат-боті Укрзалізниці та на сайті booking.uz.gov.ua з ціною від 1274 гривень за подорож в купе та від 2598 гривень за подорож у люкс-купе. Квитки на польські поїзди ІС треба купувати заздалегідь онлайн на сайті польської залізниці або в застосунку польської залізниці або у перонного касира — оплата готівкою (в злотих), або карткою будь-якого банку.

В УЗ також зазначають, що наразі продовжуються перемовини з польською стороною стосовно запуску за маршрутом Київ — Варшава поїзда з вагонів стандартного для України габариту.

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…