Укрзалізниця вийшла на фінальний етап проєкту щодо збільшення пропозиції квитків до Варшави. Про це повідомляє прес служба перевізника.

Наразі прямий рейс Київ — Варшава — Київ лишається найдефіцитнішим напрямком. Щоденно тільки у мобільному застосунку УЗ реєструє понад 3 тис. запитів від пасажирів, які шукають квитки за цим сполученням, що в 10 разів перевищує пропозицію місць.

Зазначимо, що наразі польські залізничники пропускають за цим маршрутом лише спеціальні вагони «вужчого» габариту RIC, які мають 3-місні купе. Зважаючи на невелику кількість цих вагонів у парку Укрзалізниці існує дефіцит квитків на цей напрямок.

Сьогодні, 31 травня, в рейс вирушає тестовий поїзд, сформований з 14 стандартних вагонів Укрзалізниці, щоб нарешті отримати погодження від польської сторони. За словами голови правління АТ “Укрзалізниця” Євгена Лященко запуск стандартних вагонів УЗ на напрямку Київ – Варшава – Київ дозволить у 2-3 рази збільшити пропозицію місць для прямого сполучення між українською та польською столицями.

Що зроблено для покращення ситуації:

  • проведено переговори щодо сумісності вагонів УЗ з польською інфраструктурою;
  • отримано технічні погодження від польського регулятора UTK (Urz?d Transportu Kolejowego);
  • виконано успішний тестовий заїзд поїзда, сформованого з вагонів стандартного для України габариту 1-ВМ.

“Під час моєї першої поїздки до Польщі на посаді голови правління Укрзалізниці в складі  делегації, яку очолював віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, ми домовилися з польськими колегами про фіналізацію цього проєкту. Раніше було проведено всі випробування, і ми розуміємо, що наші стандартні вагони можуть без перешкод долати відстань від Києва до Варшави та зворотно. Маю надію, що сьогодні останній тестовий заїзд, після якого ми отримаємо зелене світло від польської сторони. Це дозволить у 2-3 рази збільшити пропозицію місць для прямого сполучення між українською та польською столицями”, — зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко. 

Вечером 1 червня, в УЗ повідомили, що тестовий поїзд Укрзалізниці з 14 вагонів стандартного для України габариту успішно прибув до Варшави. В Компанії очікують на фінальне погодження від польських колег — і обіцяють відразу додати більше вагонів на найдефіцитніший напрямок Укрзалізниці!

Нагадаємо, що після повномасштабного вторгнення росії та зупинки авіаційного сполучення українські залізничники суттєво розширили мережу міжнародних маршрутів. Зокрема, з Польщею додано:

  • пряме сполучення між Києвом та Хелмом (2 щоденні рейси, які зручно стикуються із польськими рейсами на Варшаву)
  • нічні рейси між Києвом та Перемишлем (2 «спальні» рейси на додаток до 2 рейсів Інтерсіті+),
  • Харків — Хелм
  • Запоріжжя — Перемишль
  • Одеса — Перемишль

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків призовного віку

Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордо…