Чеська транспортна компанія RegioJet розширила свою пропозицію єдиного квитка з України до Чехії на Харків, Полтаву, Дніпро та Запоріжжя!

Завдяки цьому мешканці цих міст отримали чудовий варіант подорожі із/до Європи швидкісним потягом Інтерсіті+ УЗ з гарантованою пересадкою на нічний потяг RegioJet у Перемишлі!

regio ua new

Нагадаємо, що спільна ініціатива Укрзалізниці та Regiojet по єдиному квитку з України до Польщі та Чехії була запроваджена в червні минулого року. Тоді квитки буди доступні з Києва, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, та Львова. В RegioJet повідомляють, що за перший рік роботи було перевезено 110 000 пасажирів на лінії до Пршемишля. Також зазначимо, що раніше компанія планувала відкрити рейси з Мостиської в Перемишль.

Рейси здійснюються у співпраці з Укрзалізницею з пересадкою на з’єднувальні пасажирські потяги в Перемишлі. Причиною цього є ширша колія на території України, для якої європейські поїзди не пристосовані. Зазначимо, що квитки на потяг Прага – Київ зазвичай можна забронювати на найближчі 14 днів.

Заявлена мінімальна вартість єдиного квитка із Харкова в Прагу становить €69, однак наразі в системі бронювання компанії доступні квитки з мінімальною вартістю €78. Вартість квитки із Запоріжжя в Прагу заявлені на рівні €70, по факту від €79.9.

➡ Придбати квитки можна на сайті RegioJet.

2023 06 02 101623
Приклад бронювання квитків Прага – Запоріжжя

Подорож в нічному потягу RegioJet передбачає:

  • безкоштовний сніданок
  • безкоштовний Wi-Fi
  • безкоштовний розважальний портал
  • безкоштовна смачна кава
  • безкоштовна вода Rajec
  • безкоштовне бронювання місць
  • їжа та напої з меню потяга

У жовті поїзди RegioJet (ділянка Прага-Перемишль) кожен пасажир може взяти з собою багаж розміром 80x60x30 см і максимальною вагою 30 кг. Тобто, розмір сукупного багажу на одну особу не повинен перевищувати 80x60x90 см і вагу 90 кг. Пасажири зобов’язані розмістити свій багаж таким чином, щоб він не становив небезпеки для інших пасажирів, не падав з полиць або з ліжка.

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …