31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямком Варшава Східна – Гребенне – Рава Руська з 1 червня 2023 року до 31 травня 2028 року, але це не означає, що виконання рейсів розпочнеться найближчим часом. Про це повідомила прес-служба перевізника.

За інформацією SPKL, видача офіційного рішення Президента Управління залізничного транспорту Польщі про надання доступу до пасажирських залізничних перевезень за маршрутом Варшава Східна – Гребенне – Рава Руська на період з 1 червня 2023 року до 31 травня 2028 року, не означає, що поїзд почне курсувати найближчими днями.

Натомість, для запуску такого залізничного рейсу необхідно подати заявку за 40 днів до планового запуску нового сполучення. І на практиці це означає, що сполучення буде запущено не раніше вересня.

“Видача офіційного рішення Президента Управління залізничного транспорту дозволяє подати заявку на виділення маршрутів поїздів під вільний проїзд, а їх потрібно подати за 40 днів до планового запуску нового сполучення. Тим не менш, слід пам’ятати, що домовленості організаційно-правового характеру ще тривають. На практиці це означає, що нове об’єднання може розпочати вже після виправлення графіку у вересні. Про запуск транспорту повідомимо пізніше.”, – йдеться у повідомлені SKPL.

350845354 498330009106554 9194479110273536014 n
Рішення про дозвіл на виконання рейсів Варшава – Гребене – Рава-Руська

Хочемо вибачитись перед нашими читачам, що вірили та повідомляли вам “офіційні” новини від Львівської ОВА про запуск цього потяга 24 серпня 2022 року та Мінреінтеграції та управління транспорту тієї ж Львівської ОВА про майже 100% запуск цього потяга вже 1 червня 2023 року, тим самим вводивши в оману себе та вас.

Відповідно чекаємо офіційного повідомлення від польської SKPL або квитки в системі бронювання перевізника.

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…