УЗ відкрила продаж квитків до жіночих купе на чотири потяги далекого сполучення, що відправлятимуться з 30 червня. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Наразі продаж відкрито в пілотному режимі, і такі квитки до жіночих купе доступні тільки в мобільному застосунку Укрзалізниці на наступні потяги далекого сполучення, які є серед лідерів за кількістю зареєстрованих конфліктних випадків з початку року:

  • №81 Київ – Ужгород;
  • №41 Дніпро – Трускавець;
  • №75 Київ – Кривий Ріг;
  • №15 Харків – Ясіня.

Поїзди з доступними для придбання жіночими купе будуть відповідно марковані у застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита виключно жінкам та дітям, яким не виповнилося 6 років. Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від звичайної, кількість квитків на одне замовлення так само обмежена чотирма.

Компанія розглядає тест із запровадженням жіночих купе як один з елементів системного посилення безпеки у поїздах, водночас посилюючи патрулювання рейсів воєнізованою охороною, а також продовжуючи програму оснащення вагонів камерами відеоспостереження, сигналізацією на дверях купе та кнопками виклику провідника.

Нагадаємо, що про плани відкриття продажу квитків в купе для тільки для жінок ми повідомляли в травні.

Примітка від УЗ: 

Відповідно до пункту 1.7 Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затверджених наказом Мінтрансзв’язку від 27.12.2006 № 1196, зареєстрованих в Мін’юсті 04.04.2007 за № 310/13577 (далі – Правила перевезення), купе жіноче – купе, у яке здійснюється продаж проїзних документів тільки для осіб жіночої статі.

Згідно з підпунктом «а» пункту 2.47 Правил перевезення Укрзалізниця, як перевізник має право відмовити в оформленні проїзних документів у разі, якщо замовник проїзного документа не згоден з умовами цих Правил.

Відповідно до пункту 7.7 Правил перевезення у разі відсутності місця у вагоні, до якого придбано проїзний документ, начальник поїзда (старший стюард) зобов’язаний надати пасажиру, за його згодою, місце в іншому вагоні (у тому числі і вищої категорії – без стягнення доплати). Якщо ж пасажиру надано місце нижчої категорії, то йому повертається різниця вартості проїзду. У разі неможливості надати місце пасажиру в цьому самому поїзді йому, на його згоду, надається відповідне місце в іншому поїзді з переоформленням проїзних документів безплатно, а в разі відмови пасажира від запропонованої заміни місця на підставі акта загальної форми, складеного начальником потягу (старшим стюардом) йому повертається вартість проїзду і послуг в претензійному порядку.

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…