Українська авіакомпанія Windrose отримала дозвіл на виконання регулярних рейсів із Києва в Ужгород. Про це йдеться в рішенні Державіаслужби від 23 вересня №1362.

Відповідно до рішення Державіаслужби, авіакомпанія отримала право на виконання рейсів 7 разів на тиждень.

Нагадаємо, що напередодні Міністр інфраструктури України підписав двосторонню міжурядову угоду з Міністром транспорту і будівництва Словацької Республіки Андреєм Долежалом про повітряний рух в районі Ужгорода.

Справа в тому, що злітна смуга Міжнародного аеропорту “Ужгород” закінчується на кордоні зі Словаччиною, і літаки, котрі злітають чи сідають в аеропорті обов’язково потрапляють в повітряний простір Словаччини.

Нагадаємо, що в 2019 році українська влада відновлювала внутрішні авіаперевезення в Ужгород, тоді літаки Мотор Січі літали з Києва до Львова, а потім до Ужгорода. Однак перельоти по цьому напрямку виконували тільки 2 місяці.

Отож, напрямок в Ужгород може стати восьмим внутрішнім напрямком Windrose. Наразі в системі бронювання авіакомпанії доступні квитки на рейси із Києва в Львів, Дніпро, Харків, Одесу, Херсон, Запоріжжя та Миколаїв.

До 2019 року аеропорт міста Ужгород, з 2016 року не приймав регулярних рейсів. Він відновив повноцінну роботу після отримання Украерорухом сертифікату EASA. Украерорух успішно пройшов аудит EASA, який включав 18 регламентів ЄС, пред’явлених у рамках сертифікаційного процесу. Сертифікат EASA засвідчив відповідність Украероруху нормам ЄС та став підставою для отримання прав від Словацької сторони для надання послуг з обслуговування повітряного руху у частині повітряного простору Словаччини.

Підтримати проект

Автор фото Ihor Kolesnyk

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польські залізниці дарують безкоштовний проїзд для дітей 1 червня!

Польський залізничний перевізник PKP Intercity анонсував безкоштовне перевезення дітей по …