Інформуємо про скасування автобусних та залізничних рейсів популярних в нашій країні європейських перевізників, які пов’язані із розповсюдженням коронавірусу, а також рішенням урядів багатьох країн про закриття кордонів! Отож, усі міжнародні рейси з України Leo Express, FlixBus, Ecolines та RegioJet скасовані!

Пасажири, рейси яких скасовані отримують відшкодування або зможуть перебронювати квитки на іншу дату без додаткових оплат!

FlixBus:

Через обмеження, введені Урядом України з 00:00 17 березня до 3 квітня 2020 року, FlixBus тимчасово призупинив рейси із/до України. Зауважимо, що вказані строки може бути продовжено.

Усі пасажири, чия подорож зазнає змін, будуть поінформовані про це, а також отримають ваучер без сплати комісії за скасування. Для отримання детальної інформації щодо скасування чи введення змін до бронювання відвідайте цю сторінку.

Більше інформації тут.

Leo Express:

Через кризові заходи уряду, які забороняють міжнародні залізничні та автобусні сполучення, Leo Express призупинив виконання своїх рейсів з 14:00, 14 березня. Скасовані залізничні рейси до Польщі та Словаччини, а також усі міжнародні автобусні сполучення до Австрії, Польщі, Словаччини та України. Скасовано всі міжнародні автобусні сполучення.

Пасажирів, які придбали квитки у перевізника Leo Express, у разі змін на рейсах, буде проінформовано за допомогою SMS повідомлень та листами на електронну пошту.

Усі деталі тут.

Читайте також  З 18 березня в Україні припиняються авіаційні, залізничні, автобусні пасажирські перевезення!

Ecolines:

Латвійський автобусний перевізник припинив міжнародне сполучення на час введення карантину, отож усі міжнародні рейси ECOLINES скасовано!

Ваш квиток не анульовано, його буде переоформлено на відкриту дату протягом 5 днів! Ви зможете використати цей квиток пізніше! Для цього, після зняття карантину, вам необхідно буде вказати нову дату на сайті за цим посиланням, або надіславши  листа на help@ecolines.ua (обов’язково зазначивши номер вашого квитка).

Усі деталі тут.

RegioJet:

Чеська транспортна компанія Regiojet через урядове розпорядження Чехії та Словаччини від 12 березня призупинила продаж і експлуатацію всіх своїх міжнародних і автобусних сполучень до 5 квітня 2020 року.

Пасажирам, які забронювали на міжнародних лініях з вильотами до 5 квітня 2020 року включно, буде автоматично повернено вартість проїзду без ніяких комісій.

Усі деталі тут.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…