Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 брезня 2020 року з 12:00, 18 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року припиняються авіаційні, залізничні, автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення в Україні! Такі дії уряду спрямовані на боротьбу з поширенням епідемії коронавірусу та  захист життя та здоров’я громадян!

Зазначимо, що наразі перельоти всередині України виконують чотири авіакомпанії – МАУ, SkyUp Airlines, Windorse та Мотор Січ!

Рішення уряду також передбачає зупинку роботу метрополітену в Києві, Харкові та Дніпра, з сьогоднішнього дня, 17 березня! Міські перевезення можуть здійснюватися у режимі до 10 осіб у маршрутних таксі, тролейбусах, автобусах, вагонах трамваю. Особистий автомобільний транспорт громадян може здійснювати рух без обмежень.

У зв’язку із падінням пасажиропотоку, що викликане припиненням авіаційного сполучення з іншими країнами Укрзалізниця припиняє курсування Бориспільского Експресу! 

Нагадаємо, що відповідно до рішення РНБО від 13 березня, Україна закрила регулярне авіасполучення, проте, з метою повернення громадян України додому ряд вітчизняних авіакомпаній виконає 35 рейсів переважно з Єгипту. Зі списком усіх бортів можна ознайомитись тут.Уряд-коронавірус

Читайте також  Нова українська авіакомпанія — Bees Airline

Зазначимо, що Уряд дозволив Укрзалізниці здійснювати окремі пасажирські рейси у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких прийматиметься в кожному окремому випадку за погодженням з Міністерством інфраструктури та Міністерством охорони здоров’я, а також окремих пасажирських рейсів у міжнародному залізничному сполученні, рішення щодо яких прийматиметься в кожному окремому випадку за погодженням з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ та Адміністрацією Державної прикордонної служби.

Фото з FB сторінки Міжнародного аеропорту Львів

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…