Ірландський лоукостер Ryanair не виключає можливість заземлення своїх літаків та зупинки усіх рейсів у зв’язку із розповсюдженням коронавіруса та рішенням багатьох Європейських країн щодо закриття кордонів та припинення регулярного авіасполучення! Про це йдеться в офіційному повідомленні на корпоративному сайті авіакомпанії!

Розповсюдження вірусу Covid-19 та пов’язані з ним урядові обмеження на перельоти, багато з яких були раптовими, мали негативний вплив на рейси всіх авіакомпаній групи Ryanair (Ryanair, Buzz, Lauda).

За останній тиждень такі країни як Італія, Мальта, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Греція, Марокко, Іспанія, Португалія, Данія, Польща, Норвегія, Україна та Кіпр запровадили заборону усіх або частини авіарейсів, особливо з країн з високим рівнем розповсюдження Covid.

Ryanair очікує, що результатом цих обмежень стане заземлення більшості літаків по всій Європі протягом наступних 7 – 10 днів. У квітні-травні авіакомпанія розраховує на скасування до 80% рейсів, і не виключає повного заземлення флоту. Ryanair вживає невідкладних заходів для зменшення операційних витрат та покращення грошових потоків.

Читайте також  Тимчасові правила авіакомпаній стосовно заміни чи скасування квитків!

Група Ryanair має високу ліквідність, з великими грошовим резервом, і наразі авіакомпанія зосередилась на тому, щоб виконати якомога більше рейсів, з метою повренення людей додому.

“В авіакомпаніях Ryanair Group ми робимо все можливе, щоб вирішити виклик, спричинений наслідками спалаху Covid-19, який протягом останнього тижня спричинив надзвичайні та безпрецедентні обмеження на поїздки, накладені урядами багатьох країни. Ми контактуємо з усіма постраждалими пасажирами електронною поштою чи SMS-повідомлення та організовуємо рятувальні рейси для репатріації клієнтів, навіть у ті країни, де заборонені перельоти. Нашим пріоритетом залишається здоров’я та добробут наших людей та наших пасажирів, і ми робимо все можливе, щоб вони могли бути ближче до своїх друзів та родин в ці важкі часи.

Ryanair вживає всіх необхідних заходів для зменшення операційних витрат та покращення грошових потоків у кожній з наших авіакомпаній. Ryanair – це група авіакомпаній, що має дуже міцний баланс і значну грошову ліквідність, яка дозволить “пережити” навіть в умовах скорочених чи нульових графіках польотів, та готуватися до нормальної роботи, яка рано чи пізно буде, оскільки уряди ЄС вживають безпрецедентних заходів для обмеження поширення Covid-19 ”, – повідомив головний виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі!

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Один коментар

  1. Tamas

    16 Березня, 2020 в 8:21 pm

    Це вони так завуальовано кажуть, що повертати кошти не дуже поспішають і будуть робити польоти до останнього? Навіть на більш пізні рейси Візз ейр повернув кошти, правда в якості Візз Кредит на аккаунт, але все ж таки. Від ранейр навіть жодного роз’яснювального імейла не отримав, від візз ейра таких отримав 4!!!

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …