Європейська Комісія прийняла рішення про встановлення еквівалентності сертифікатів COVID-19, виданих Україною до сертифікатів, виданих Європейським Союзом. Про це йдеться в рішенні Європейської Комісії від 19 серпня. Єврокомісія також прийняла ідентичні рішення стосовно сертифікатів виданих Туреччиною та Македонією.

Це означає, що країни будуть підключені до системи ЄС, а цифрові сертифікати COVID-19, видані Україною, Північною Македонією та Туреччиною, прийматимуться в ЄС з 20 серпня на тих же умовах, що і EU Digital COVID Certificate. Водночас країни погодилися прийняти Європейський цифровий сертифікат COVID для подорожей з країн ЄС.

«Мені приємно бачити, що список країн, які впроваджують систему, засновану на Європейському цифровому сертифікаті COVID, неухильно зростає, і ми встановлюємо стандарти на міжнародному рівні. Це допоможе полегшити безпечні подорожі, також за кордонами нашого Союзу », – повідомив Комісар з питань юстиції ЄС Дідьє Рейндерс.

Нагадаємо, що 4 серпня українські COVID-сертифікати в Дії успішно пройшли технічну оцінку в ЄС, а з 1 липня в Україні розпочалося бета-тестування внутрішніх та міжнародних ковідних сертифікатів і ми встигли протестувати COVID-сертифікат в Дії.

💡 Станом на 20 серпня цифрові COVID-сертифікати доступні для генерації в останній версії додатку Дія на пристроях з iOS. Цифровий COVID-сертифікат в Дії зможуть отримати всі українці, які пройшли повний курс вакцинації, а з моменту останньої отриманої дози вакцини пройшло 14 днів.

Як згенерувати цифровий сертифікат вакцинації в додатку ДІЯ:

  • в оновленій версії застосунку потрібно натиснути “Послуги”
  • вибрати “COVID-сертифікат”
  • натиснути “Отримати сертифікат”
  • підписати Дія.Підписом заяву на передання даних з Електронної системи охорони здоров’я до Дії
  • COVID-сертифікат з’явиться у вашому смартфоні
  • photo 2021 07 05 08 32 51 1
  • photo 2021 07 05 08 33 59 1
  • photo 2021 07 05 08 34 36 2

Автор фото – Мінцифра

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…