Найбільша українська авіакомпанія Міжнародні авіалінії України змінила структуру тарифів Економ класу на внутрішніх та міжнародних напрямках. Отож, відтепер в системі бронювання авіакомпанії при виборі квитків Економ-класу можна обрати три підвиди тарифів: Economy Lite, Economy Standard, Economy Premium (внутрішні та середньомагістральні рейси):

 • Economy Lite – безбагажний тариф, який об’єднав у собі особливості старих тарифів “LOW COST” та “Тільки ручна поклажа” та передбачає можливість провозу тільки однієї ручної поклажі вагою до 7 кілограм та розміром 55х40х20 см. Авіаквитки придбані в цьому підтарифі не підлягають поверненню, а також не дозволено змінювати данні пасажирів або дату вильоту. Нагадаємо, що раніше в квитках у тарифі “Тільки ручна поклажа” можна було змінити дату вильоту (після оплати штрафу).
 • Economy Standard – тариф, який передбачає можливість перевезення двох одиниць ручної поклажі вагою 7 кг та 5 кг, одиниці реєстрованого багажу вагою до 23 кг. Дозволено вносити зміни в данні пасажира або дату вильоту, а також повертати квитки – усе зі штрафом. Зауважимо, що пасажирам з немовлятами до 2-х років дозволено додатково брати 1 сумку вагою 5 кг в ручну поклажу, а також більшу сумку вагою 10 кілограм в багаж.
 • Economy Premium – найдорожчий тариф Економ-класу, який дозволяє брати дві одиниці реєстрованого багажу вагою 23 кг, двох ручних поклаж, харчування на борту літака з алкоголем, вибір будь-якого місця у салон літака, пріоритетна посадка, окрема стійка реєстрації, а також безкоштовний роздрук посадкових талонів. В даному тарифі також дозволено вносити зміни та повертати квитки без будь-яких штрафів. Пасажирам з немовлятами додатково дозволено брати маленьку сумку в салон (5 кг) та велику (10 кг) в багажне відділення.

На далекомагістральних міжнародних рейсах в усіх тарифах Економ-класу дозволено брати реєстрований багаж 23 кг, а також передбачено харчування на борту літака. Тариф Economy Premium передбачає розміщення в окремому салоні. Зміни також торкнулися умов обміну, повернення та нормі провезення багажу.

Порівняння тарифів Економ-класу Міжнародних Авіаліній України:

Тарифи Economy Lite Ecomomy Standard Ecomomy Premium
Тип рейсу Внут./Сер. Дал.-маг. Внут./Сер. Дал.-маг. Внут./Сер. Дал.-маг.
Реєстрований багаж 23 кг 23 кг 23 кг 2 по 23 кг 2 по 23 кг
Ручна поклажа 7 кг 7 кг, 5кг 7 кг, 5 кг 7 кг, 5 кг 7 кг, 5 кг 7 кг, 5 кг
Повернення з штрафом з штрафом дозволяється дозволяється дозволяється
Зміни з штрафом з штрафом без обмежень без обмежень без обмежень
Харчування так, без алкоголю так, без алкоголю так, з алкоголем так, з алкоголем
Інше
 • будь-яке місце
 • пріоритетна посадка
 • окрема стійка реєстрації
 • безкоштовний посадковий талон
 • будь-яке місце в окремому салоні
 • пріоритетна посадка
 • окрема стійка реєстрації
 • безкоштовний посадковий талон
Читайте також  З Одеси в Прагу за 111 євро. МАУ

Довідка:

 • внутрішній рейс (domestic flight) – пункт відправлення і пункт призначення знаходяться в одній країні (Київ – Львів)
 • міжнародний рейс (international flight) – пункт відправлення та пункт призначення знаходяться в різних країнах (Київ – Париж, Париж – Амстердам)
 • ближньо-магістральний авіарейс – рейс, тривалістю не більше 4-5 годин без зміни континенту (Київ – Відень)
 • далеко-магістральний авіарейс (lohghaul flight) – рейс, тривалістю більше 4-5 годин, при цьому пункти відправлення та пункти призначення знаходяться на різних континентах (Київ – Делі)

Нагадаємо, що з 26 березня МАУ запровадила плату за зміну місця в салоні літака під час онлайн-реєстрації на всіх своїх рейсах. Втім, це нововведення стосується лише пасажирів Економ-класу. Для тих, хто подорожує, Преміум Економом та Бізнес-класом, зміна місця при реєстрації на рейси МАУ, як і раніше, буде безкоштовною. Також, зауважимо, що з 15 січня діють нові правила, щодо габаритів та кількості безкоштовного багажу на рейсах МАУ.

Приклад бронювання квитків на середньо-магістральний рейс МАУ:

Приклад бронювання квитків на середньо-магістральний рейс МАУ:

Авіаквитки МАУ на далеко-магістральний рейс:

Приклад бронювання квитків на середньо-магістральний рейс МАУКвитки преміум-економічного класу на далеко-магістральному рейсі:

Квитки преміум-економічного класу на далеко-магістральному рейсі

Забронювати квитки на сайті МАУ

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

НБУ рекомендує купувати Зелену карту при подорожі закордон на автомобілі

Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кор…