Кабінет Міністрів України затвердив зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року чим в незначній мірі полегшив умови перетину українського кордону для громадян України, а також скасував необхідність наявності негативного ПЛР-тесту для іноземців та осіб без громадянства віком до 12 років. Також були уточнені вимоги в’їзду в Україну для іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України і фактично уникають будь-яких карантинних заходів.

❗ Отож, згідно з оновленими правилами, усі особи (включно з українськими громадянами), котрі збираються потрапити на територію України, повинні пред’явити негативний результат ПЛР-тестування зроблений не більше, ніж за 72 годин до перетину кордону.

Нагадаємо, що раніше громадянам України, для того щоб не потрапити на самоізоляцію, необхідно було пред’являти негативний результат ПЛР-тестування, який проведено не більш ніж за 48 годин до перетину державного кордону.

У разі відсутності негативного результату ПЛР-тестування при перетині державного кордону, українці будуть змушені завантажити та активувати застосунок «Вдома» та піти на двотижневу самоізоляцію, яку можна завершити достроково отримавши негативний результат ПЛР-тестування.

Додаток «Вдома»: інструкція з використання для тих, хто повернувся з-за кордону

Відтепер при перетині державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, як і для громадян України, обов’язкова наявність ПЛР-тесту або самоізоляція/обсервація.

Отож, порядок в’їзду на територію України для іноземців, осіб без громадянства та громадян України в умовах карантину буде однаковий – наявність ПЛР-тесту (72 години) або самоізоляція

Окрім цього, Кабінет Міністрів України скасував вимогу щодо необхідності наявності негативного ПЛР-тесту для іноземних громадян та осіб без громадянства віком до 12 років.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …