МАУ наполягає на необхідності внесення пілотів та бортпровідників в перелік ключових професій, яким передбачена першочергова вакцинація від COVID-19. Про це повідомляють на сайті авіакомпанії.

В авіакомпанії зазначають, що план імунізації населення України від COVID-19, розроблений Міністерством охорони здоров’я України, не передбачає першочергової вакцинації авіаційного персоналу. Водночас керівники Міжнародної організації цивільної авіації, Міжнародної організації праці, Міжнародної морської організації, Міжнародної організації з міграції та Всесвітньої організації охорони здоров’я, підписали заяву, в якій закликають уряди визначити пріоритетними членів екіпажу авіакомпаній у своїх національних програмах вакцинації проти COVID-19.

«Вакцинація пілотів та бортпровідників у період боротьби з пандемією COVID-19 є стратегічно необхідною. Цей крок важливий і для збереження кадрового потенціалу авіації, і з точки зору посилення захисту від поширення вірусу, який більше року тримає авіаринок на колінах. З огляду на це, ми в МАУ готові виступати не інакше, як амбасадорами вакцинації в Україні», – зазначив СЕО авіакомпанії Євгеній Дихне.

Нагадаємо, що в січні авіакомпанія МАУ рекомендувала МОЗ України переглянути та затвердити нові правила щодо в’їзду в Україну вакцинованих осіб за умови наявності фізичного або електронного сертифікату про щеплення від COVID-19.

Наразі в Україні доступна тільки один вид вакцини від COVID-19 під назвою Covishield, яка виробляється в Індії за ліцензією AstraZeneca та Оксфордського університету. Також в МОЗ України зареєструвало вакцину китайського виробництва Sinovac.

В МОЗ України зазначають, що станом на сьогодні Україна має контракти на постачання вже 24 млн доз вакцин:

  • 10 млн доз Novavax
  • 2 млн доз CoviShield, з яких вже отримали 500 тисяч доз
  • 2 млн від китайського виробника Sinovaс, з яких вже отримали 215 тисяч доз

Фото з відео МАУ

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Повітряний флот SkyUp Airlines поповнився п’ятнадцятим літаком

Skyup Airlines поповнила свій повітряний флот п’ятнадцятим літаком, який став четвер…