Українська авіакомпанія МАУ рекомендує МОЗ України переглянути та затвердити нові правила щодо в’їзду в Україну вакцинованих осіб, а також пропонує свої послуги з перевезення вакцини від COVID-19 в якості вантажу. Про це повідомляють на сайті авіакомпанії.

“З метою полегшення перетину українського кордону, МАУ звернулась до Міністерства охорони здоров’я в особі Максима Степанова з пропозицією переглянути та затвердити нові правила щодо в’їзду в Україну вакцинованих осіб за наявності фізичного або електронного сертифікату про щеплення від COVID-19. Це сприятиме поступовому збільшенню пасажиропотоку в країну, а також позитивно впливатиме на формування вакцинальної кампанії в Україні.”, – йдеться в повідомленні МАУ.

Зазначимо, що на даний час в світі набирає оберти масова вакцинація населення, у зв’язку з чим, ВООЗ, держави ЄС, а також міжнародні авіаорганізації дискутують щодо введення електронного сертифікату про вакцинацію від COVID-19, який би міг спростити перетин міжнародних кордонів.

Також авіакомпанія висловила готовність транспортувати вакцини від COVID-19 як в Україну, так і по всьому світу. З метою забезпечення доставки вакцин, авіакомпанія підготувала літаки типу Boeing 737 та Boeing 767. В МАУ зазначають, що з урахуванням особливостей дотримання необхідних температурних режимів, транспортування вакцини літаками є найбільш швидким та надійним способом доставки.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Bees Airline літатиме в Марса-Алам з 19 березня!

Нова українська авіакомпанія Bees Airline відкриє чартерну програму польотів із Києва до є…