Одна з найкращих авіакомпаній світу  Qatar Airways стала першою далекомагістральною авіакомпанією, яка отримала 5-зірковий рейтинг безпеки стосовно COVID-19 від Skytrax.

Рейтинг безпеки авіакомпаній стосовно COVID-19 був запроваджений в листопаді минулого року з метою аналізу та оцінки політики авіаперевізників щодо заходів та процедур впроваджених для припинення поширення коронавірусу. Рейтинг базується на професійному та науковому дослідженні стандартів, що надаються в базовому аеропорту та на борту літаків.

Аудит Qatar Airways був проведений у грудні 2020 року, в процесі якого було оцінено далекомагістральні та регіональні рейси, а також протиепідеміологічні стандарти в базовому летовищі Хамад.

Рейтинг авіакомпанії базується на детальному дослідженні, оцінці ефективності та послідовності заходів безпеки та гігієни, які авіакомпанія запровадила для забезпечення безпеки пасажирів та персоналу під час пандемії коронавірусу. Детально з усіма оцінками можна ознайомитись тут.

💡 Зверніть увагу: розпродаж Qatar Airways з квитками від 13 398 у два боки!

Нагадаємо, що 7 січня латвійська авіакомпанія airBaltic першою у світі отримала 5-зірковий рейтинг захисту від COVID-19. До цього 4 зірки рейтингу отримали British AirwaysLufthansaAegean AirlineseasyJet та KLM.

Skytrax – впливова британська приватна консалтингова компанія, яка з 1989 року спеціалізується на вивченні якості послуг, що надаються різними авіакомпаніями та аеропортами. До коронавірусної кризи Skytrax щороку публікувала рейтинг найкращих авіакомпаній та аеропортів, які часто згадувалися в світових ЗМІ, як «Оскари авіаційної промисловості».

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Emirates призупинила польоти до країн Південної Африки через штам Omicron

Авіакомпанія Emirates призупинила польоти до та з Південної Африки, Замбії та Зімбабве. Па…