З 1 жовтня 2017 року авіакомпанія Міжнародні авіалінії України почне стягувати плату за друк посадкових талонів при реєстрації в аеропорту з пасажирів середньомагістральних і внутрішніх рейсів МАУ, які подорожують в економ-класі – повідомдяє lowcost.com.ua.

Щоб уникнути додаткових витрат, клієнти МАУ повинні заздалегідь роздрукувати чи завантажити на мобільний пристрій свій посадковий талон для пред’явлення в аеропорту вильоту. У випадку його відсутності за надання посадкового талона на стійці реєстрації стягуватиметься збір.Пасажирів бізнес-класу та економ-класу на дальномагістральних польотах це нововедення не зачептить, для них роздрукування посадкових талонів на стійці реєстрації в аеропортах залишиться безкоштовним.

Нагадаємо, що авіакомпанією Міжнародні авіалінії України з 1 липня введено плату за друк посадкових талонів для пасажирів які подорожують рейсами Київ – Рига та Рига – Київ. Розмір плати становить 20€!

Читайте також  Безвітряні бухти Шарм-Ель-Шейху: Топ готелів!

Інформація про нововведеня МАУ:

Інформація про нововведення від МАУ

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи групу Вконтакте або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

НБУ рекомендує купувати Зелену карту при подорожі закордон на автомобілі

Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кор…