Нова Зеландія – це наша планета в мініатюрі. Тут є все для щастя: гори з льодовиками, засніжені вулкани, діючі геотермальні зони, фіорди, тепле море з пляжами, холодні арктичні води з пінгвінами, непрохідні ліси з доісторичними птахами, долини, де роблять унікальні вина і навіть залишки племінних культур.

Ніде більше у світі немає такого різноманіття! Стоїш на березі океану, в спину дме океанічний вітер, шумить прибій. За кілька метрів починаються густі зарості доісторичного дощового, тропічного лісу, а через десяток кілометрів гори здіймаються до небес засніженими піками і вічною мерзлотою льодовиків. За 4 місяці, які ми провели в Новій Зеландії на карантині, подивилися майже всі її пам’ятки і стверджуємо, що це одна з найкрасивіших, найблагодатніших країн і одне з наших улюблених місць на планеті.

Вперше в житті ми провели в іншій країні аж 4 місяці. Зазвичай, наші маршрути були розписані кілька років наперед, готелі, авіаквитки заздалегідь заброньовані, відсипалися, як правило, в літаках або кілька днів удома. Карантин усе змінив і ми занурилися в неспішне, красиве і недешеве новозеландське життя.

110161993 4052975141440813 1244116558859203738 o

Paganel Studioорганізатори авторських експедиції у найвіддаленіші та найекзотичніші місця планети. Тури Паганелів середньою вартістю в €3500 бронюють на рік наперед. Засновники та ідейні натхненники – сімейна пара з України Ольга та Андрій Андреєви. З подорожей вони завжди привозять багато фото- та відеоматеріалів. Фільми Paganel Studio отримали більше 150 нагород на міжнародних кінофестивалях в усьому світі. Lowcost.ua продовжує співпрацю з Паганелями – ми друкуємо цікаві та яскраві репортажі з експедицій авторства Андрія Андрєєва.

Як проходив карантин у Новій Зеландії?
З коронавірусом країна впоралася на відмінно. Відстежили кожного хворого, посадили в карантин. Також відстежили всіх, із ким хворі були в контакті, і їх теж ізолювали. Кожен день (!) Прем’єр-міністр і Міністр охорони здоров’я виступали в прямому ефірі, розповідали про актуальні події, про все, що потрібно пам’ятати. Звичайно, значну роль відіграла дуже висока свідомість новозеландців і довіра до уряду. Економіка країни залежить від декількох факторів, один із яких – туризм. Коли почався карантин, господарі ресторанних та інших бізнесів туристичного міста Квінс провели внутрішню нараду і вирішили, що ті, хто орендують приміщення, зможуть працювати, щойно буде дозволено, а безпосередні власники мають почекати кілька місяців. Одні дають виживати іншим. В липні відкрили кордон із Австралією, але глобально країна відкриється з появою вакцини.

Читайте також  Цікавий досвід: 4 місяці карантину з 2 маленькими дітьми в Малайзії

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Одного разу ми поїхали досліджувати готелі для майбутніх подорожей з нашими групами. Заїхали в один дуже пристойний, спілкуємося на стійці реєстрації з працівниками, а навколо купа якось дивно одягнених людей. Виявилося, що готель цей зараз зайнятий місцевими безпритульними – адміністрація міста оплатила їхнє перебування там на період карантину. 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

❗ Увага! Користуйтесь кнопками навігації нижче, щоб перейти до розділу, який вас цікавить:

  1. Вступ. Про Paganel Studios та карантин в Новій Зеландії
  2. Природа Нової Зеландії. Печери з сяючими личинками
  3. Вулкани Таранакі та Тонгаріро, нацпарк Егмонт, а також Три Сестри
  4. Корінне полінезійське населення Нової Зеландії маорі
  5. Хоббітон – місце паломників-толкієністів
Сторінки 1 2 3 4 5
Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

10 цікавих фактів про польоти від бортпровідниці

Ми постійно пишемо про цікаві новини зі сфери авіації. А також уже робили велике інтерв…