Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів з-за меж Шенгенської зони, в тому числі з України починаючи з 15 грудня! Про це йдеться на сайті Уряду Польщі.

Отож, з 15 грудня 2021 року для в’їзду в Польщу обов’язковою буде наявність негативного результату тестування на COVID-19 (ПЛР або антиген), який зроблений не раніше ніж за 24 години до вильоту. Це правило також поширюється для повністю вакцинованих громадян.

Нагадаємо, що з червня 2021 року в Польщі діє вимога щодо обов’язкового карантину для більшості приїжджих. Від обов’язку перебування на самоізоляції звільняються повністю вакциновані особи та люди, що перехворіли на COVID-19 не раніше ніж за 6 місяців до дня перетину кордону. Від карантину також звільняються є діти до 12 років, які подорожують під опікою дорослих, вакцинованих проти COVID-19.

Умови в’їзду в Польщу з 15 грудня:

 • ❗ наявність негативного результату тестування на COVID-19 (ПЛР або антиген), який зроблений не раніше ніж за 24 години до вильоту
 • наявності сертифікату про повну вакцинацію вакцинацію одним із цих препаратів:
  • Comirnaty/Pfizer/BioNTech
  • Spikevax/Moderna
  • Vaxzevria/AstraZeneca
  • Covishield/AstraZeneca
  • Janssen/Johnson & Johnson
 • або наявність підтвердження, що ви перехворіли на COVID-19 не раніше ніж за 6 місяців до дня перетину кордону Республіки Польща. Такі особи повинні надати документ-підтвердження виданий польською або англійською мовами, включаючи цифровий сертифікат EU Digital COVID Certificate
 • або є певними категоріями громадян визначених у §3 Положення Ради Міністрів Польщі
 • заповнення форми eKLP

Нагадаємо, що Польща відкрила свої кордони для вакцинованих українців з 9 вересня і згодом визнала вакцину Covidshield. Наразі і до 15 грудня українці можуть подорожувати до Польщі тільки з сертифікатом про повну вакцинацію.

Важливо! Умови в’їзду в Польщу можуть змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…