Аеропорт Схіпхол в Амстердамі скасував обов’язкове носіння масок. Щоправда, лише до виходу на посадку. Перед тим, як заходити в літак, пасажир все ж таки має одягти маску.

Також маски залишили обов’язковими у залі отримання багажу.

➡ Зверніть увагу: Рада ЄС оновила перелік безпечних країн

Окрім того, більше не обов’язковим є дотримання дистанції в 1,5 метри. Проте на сайті аеропорту пасажирів все ж таки закликали дотримуватись соціального дистанціювання там, де це можливо, мити руки та користуватись антисептиком, а у магазинах розраховуватись безконтактно через термінал.

Очевидно, карантинні обмеження послабили через те, що відсьогодні у Схіпхолі діють нові правила, згідно з якими відвідувати кафе, ресторани, магазини в аеропорті можуть лише пасажири, які мають сертифікати вакцинації від COVID-19, негативні ПЛР-сертифікати або підтвердження того, що людина нещодавно перехворіла на коронавірус.

Нагадаємо, що у серпні цього року Нідерланди включили Україну до переліку безпечних країн. Для в’їзду необхідно надати доказ вакцинації або негативний результат тесту на Covid-19, якщо ви подорожуєте з безпечної країни/регіону за межами ЄС/Шенгену.

ВАЖЛИВО! Плануючи подорож, не забудьте перевірити умови в’їзду на сайті tripadvisor.

Джерело, фото: Schiphol.nl

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …